Megastar lakaplı Tarkan, sosyal medya hesabı üzerinden duygularını takipçileri ile paylaştı.

Icardi'nin Eski Karısından Hadise Yasağı: O Kadını Bıracaksın! Icardi'nin Eski Karısından Hadise Yasağı: O Kadını Bıracaksın!

Nostalji fotoğraflarını yayınlayan Tarkan, Instagram'dan yaptığı paylaşımda "Bir kaç gün önce müzikal kariyerimin 30 yılı dolmuş haberim yok. Sizlerin o güzel paylaşımlarınızla fark ettim. Yırtık kotumla, deri montumla, 'Kıl' bir şarkıyla merhaba demiştim sizlere... Bi ara da sarı ekoseli kıyafetimle... Ne ara geçti bu yıllar bilmiyorum ama acısıyla, tatlısıyla çok güzel geçtiler. Temennim daha uzun yıllar müzik aşkıyla, güzel şarkılarla, projelerle, yeni heyecanlarla, sürprizlerle bu yolculuğa devam etmek. Tabi ki sağlık oldukça inşallah" ifadelerine yer verdi.

'Acayip Şeyler Olacak'

Öte yandan Tarkan, "Ama aramızdaki bu güçlü, köklü bağ ve yüreğimde hissettirdiğiniz sevginiz hep oldukça kim tutabilirki beni/bizi. Ve hissediyorum daha acaip şeyler olacak" şeklinde yazdı.

Hayranlarına teşekkür eden Megastar, "Geçen 30 yıldaki sevginiz, koşulsuz desteğiniz ve bağlılığınız için çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız. Sizi seviyorum" mesajını yayınladı.

İşte Tarkan'ın Paylaşımı: