Hakkımızda

Sanathaber.net, ilkeli yayıncılık anlayışından ödün vermeden girdiği bu yolda İstanbul’dan tüm Türkiye’ye hitap eden objektif bir sanat haber yayın organı olmayı kendisine hedef seçmiştir. Türkiye’nin sanat ve kültürel nabzını tutan yeni nesil sitemiz de sanata dair tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar incelenir.

Misyonumuz

Basın ve meslek ilkelerinden asla şaşmadan haber yaparken, bunu en hızlı şekilde okuyucularımıza sunmak temel misyonumuz olacaktır.

Bir haberde iki tarafın olduğu durumlarda sanathaber.net her zaman objektif bir biçimde olayı yorum katmadan okuyucularına aktarmayı amaçlar.

Sadece ilgi toplamak amacıyla yalan, yanlış ya da doğruluğu teyit edilmemiş söylemlere yer vermeden sade ve net bilgi barındıran haber metinlerini okuyucu ile buluşturmak bizim için ilkeli haberciliğin en önemli kurallarındandır.

Gündemi yakından izlemek ve insanların duygu yoğunluğunun farkında olmak, haberciliğin bir sosyal sorumluluk olduğu anlayışını benimsemek demektir.

Vizyonumuz

Gündem ile ilgili olaylarda haber alınabilecek en güvenilir ve tarafsız bilinen kaynak olmak.

Bir haberle alakalı; ‘sanathaber.net yazdıysa doğrudur’ duygusunu tüm insanlara benimsetmek.

Ve son olarak vazifesini hakkı ile yerine getirmiş olmanın verdiği manevi huzuru tüm çalışma arkadaşlarıyla paylaşmak ortak vizyonumuzdur.

Hedeflerimiz

En başta İstanbul’un, ardından Türkiye’nin ve tüm dünyanın en güvenilir haber sitesi haline gelmek.

Sayfamızın tamamında %100 oranında ‘doğru’ ve ‘tarafsız’ haberler bulundurmak.

Sürekli bir şekilde alıntı yapılan ve kaynak gösterilen haber organı olarak mesleki anlamda basın sektörünün lideri haline gelmek.

Tekrar hoşgeldiniz!

Aşağıdaki hesabınıza giriş yapın

Yeni Hesap Oluştur!

Kayıt olmak için aşağıdaki formları doldurun

Parolanızı alın

Şifrenizi sıfırlamak için lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi giriniz.