Ekonomik koşulların zorlu geçtiği günümüzde vatandaş ek olarak ailesine bir katkı sağlamak adına ek promosyon ya da banka kampanyalarını yakından takip ediyor. Gerek özel banka gerekse de devlet bankalarının düzenlediği kampanyalar gün gün gündeme çıkmaya devam ederken, yeni yılın gelmesi ile birlikte bankaların kampanya yarışı da sürüyor. Gözler güven konusunda en çok devlet bankalarında iken Ziraat Bankası konu ile alakalı bir açıklama yaptı. 

2023 senesi Ocak ayı kampanyalarını sunan bankalar arasına Ziraat Bankası da dahil oldu. Öyle ki her zaman banka kampanyaları arasında ilk sıralarda olan Ziraat Bankası yeni paylaştığı kampanyası ile ceplere hitap etti. 

Ek Kart kampanyası olarak gösterilen kampanya detayında Ziraat Bankası'ndan ilk defa ek kart alacaklara müjdeli haber verildi. Daha önce ek kart başvurusu olmayan vatandaşın başvuru yapması sonrasında kampanyadan kazanacağı bonus tutarı belirlendi. 

 Kamu bankaları arasında bir adım önde olmayı planlayan Ziraat Bankası her ek kart başvurusu için 100 TL değerinde bonus kazanılacağını açıkladı.  3 ek kart ile sınırlı olan kampanyadan en fazla 300 TL kazanılabileceği vurgulanan kampanya detaylarında hediyenin Bankkart Lira hediyesi olarak verileceğini de belirtti.

Her ek kart başvurusu için 100 TL değerinde Bankkart Lira promosyonu vereceğini açıklayan Ziraat Bankası toplam da 300 TL kazandırmayı hedefliyor. 

Yüksek enflasyon oranları günümüzde vatandaşın cebini yakarken, ek bütçe olarak banka promosyonları ve kampanyaları takip ediliyor. Maddi imkanlardan ötürü alım gücü düşen vatandaşa özel Ziraat Bankası düzenlediği kampanya ile bir nebze olsun vatandaşın yanında olmak isterken, diğer taraftan da yeni kredi kartı satışı yapmış oluyor.

Ziraat Bankası 300 TL kampanyası başvurusu için Ziraat Bankası hesabınız olmasının yeterli olacağını sizlere belirtelim.

99 Bine Ford Connect, 120 Bine Doblo, 190 Bine Transit! Ziraat Bankası Herkesi Araç Sahibi Yapacak 99 Bine Ford Connect, 120 Bine Doblo, 190 Bine Transit! Ziraat Bankası Herkesi Araç Sahibi Yapacak

Ziraat Bankası ek kart kampanyası 

Kampanyaya başvurarak 300 TL kampanya ücreti alacak olan vatandaş için banka tarafından yapılan açıklama da "Kampanya dönemi içerisinde ek kart başvurusunda bulunan ve Bankamızdan ilk defa ek kart sahibi olacak müşterilerimize ek kartlarıyla tek seferde yapacakları 100 TL ve üzeri harcamalarına 100 TL Bankkart Lira verilecektir."  denildi.

Ziraat Bankası kampanya bitiş tarihi

Uzun zamandır hep bir adım önde olan Ziraat Bankası müşterileri için ve yeni müşteri kazanmak için geliştirdiği kampanyalarından birçok kişi faydalanıyor. Yılların tecrübesi olarak sunduğu avantajlı kampanya ve başvurular kapsamında yine bir adım öne geçen Ziraat Bankası ek kart kampanyası ile 300 TL'ye varan kampanya ücretinden faydalanabilirsiniz. Kampanya için son tarih 31 Mart olarak açıklandı. 

Ek Kart Başvurusu nereye yapılır?

Ziraat Bankası Ek Kart kampanyasından faydalanmak isteyen müşterinin daha önceden hiçbir şekilde ek kart başvurusunun olmaması önceliği mevcut iken ek kart başvurusunun hangi yollarla kabul edileceği de belirlendi. Buna göre bankanın bütün iletişim kanalları aracılığı ile yapacağınız ek kart başvuruları değerlendirmeye alınacak. 

Bir de lira harcama detayı mevcut

Ziraat Bankası kampanyası kapsamında harcama konusunda da şart olduğu açıklandı. Kampanya dönemi içerisinde ek kartları ile tek seferde 100 TL harcama yapması gereken vatandaş, 100 TL Bankkart Lira ile ödüllendirilecek.

Ziraat Bankası ek kart kampanyası ne zaman ödenecek?

Ziraat Bankası, Bankkart Liraların 10 Nisan 2023 tarihinde kartlara yükleneceği belirtildi.