Emekli maaşını Ziraat Bankası'ndan çekenler uyarıldı. Bankalar yeni yılın gelmesi ile birlikte yeni kampanyalarını sunmaya devam ediyor. Bu sefer ki kampanya Ziraat Bankası'ndan duyuruldu. Ziraat Bankasından emekli maaşı alan bir de Turk Telekomlu olan emekliye özel kampanya detaylarında karlı çıkan emekli olacak. Turk Telekom Ziraat Bankası kampanyasında Turk Telekom sabit hat sahibi olma zorunluluğu mevcut. 

Turk Telekom paket kampanyasında Türk Telekom’dan yurtiçi her yöne 750 dakika, her yöne 750 SMS, 5 GB cepten internet, Türk Telekom mobil hatlarıyla sınırsız konuşma tarifesine 12 ay taahhütle 80 TL’ye sahip olabilecek.

''Emekli Maaşını Ziraat'ten alan emekliye bir de Turk Telekom'dan artı'' kampanyası adı altında başlatılan kampanya detayları merak ediliyor. 

Sadece kimlikle başvurmak yetiyor

Kampanyadan yararlanmak için kimliğinizle birlikte size en yakın Türk Telekom bayisine başvurmanız yeterli! Ziraat Bankası maaş müşterisi olduğunuza ilişkin kontroller yapıldıktan sonra size özel tarifeden yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Vakıfbank Kemerleri Gevşetti! Maaşınızın Kat be Katını Anında Ödeyecek! Vakıfbank Kemerleri Gevşetti! Maaşınızın Kat be Katını Anında Ödeyecek!

Onay mesajı beklenmeli

  • Kampanya kapsamında sunulacak aylık sabit ücret indiriminden yararlanabilmek için Ziraat Emekli Fırsat tarifesinden faydalanan ve Ziraat Bankası'ndan emekli maaşı alan müşterilerin söz konusu hatlarından ZIRAAT yazıp bir boşluk bırakarak TC kimlik numaralarını yazarak 5555’e gönderip gelen SMS’e ZIRAAT ONAY yazıp göndermeleri veya Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayarak kampanyaya katılım sağlamaları gerekmektedir.

Yeni yıl kampanyası devam ediyor

  • Ziraat Emekli tarifesi kapsamında yurtiçi her yöne 750 dakika, her yöne 750 SMS, 5 GB cepten internet, Türk Telekom mobil hatlarıyla sınırsız konuşma hakkı sunulacaktır. Tarifenin taahhütsüz aylık ücreti yeni yıl kampanyası süresince tarifeye yeni hat tesisi, numara taşıma ve faturasız tarifelerden geçiş yoluyla gelen müşteriler için KDV ve ÖİV dahil 150 TL, kampanya bitiminde Türk Telekom faturalı tarifelerden geçiş yapan müşteriler için ise KDV ve ÖİV dahil 175 TL'dir. 
  • Kampanya kapsamında sunulacak aylık sabit ücret indiriminden yararlanabilmek için Ziraat Emekli Fırsat 5GB tarifesinden faydalanan ve Ziraat Bankası'ndan emekli maaşı alan müşterilerin söz konusu hatlarından ZIRAAT boşluk T.C. Kimlik Numarası'nı yazarak Türk Telekom'a ait 5555'e SMS gönderip gelen SMS’e ZIRAAT ONAY yazıp göndermeleri ya da Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayarak kampanyaya katılım sağlamaları gerekmektedir.
    Ziraat Emekli Fırsat 5GB tarifesi kapsamında yurtiçi her yöne 750 dakika, her yöne 750 SMS, 5GB cepten internet, Türk Telekom mobil hatlarıyla sınırsız konuşma hakkı sunulacaktır. Tarifenin taahhütsüz aylık ücreti tarifeye yeni hat tesisi, numara taşıma ve faturasız tarifelerden geçiş yoluyla gelen müşteriler için KDV ve ÖİV dahil 150 TL, Türk Telekom faturalı tarifelerden geçiş yapan müşteriler için ise KDV ve ÖİV dahil 175 TL'dir.
    Ziraat Bankası’ndan emekli maaşı alan ve yeni hat tesisi, numara taşıma veya faturasız Türk Telekom tarifelerinden geçiş yoluyla Ziraat Emekli tarifesine gelen müşteriler, SMS veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla 12 fatura dönemi boyunca Ziraat Emekli tarifesinde kalma sözü vermeleri durumunda Ziraat Emekli tarifesi için 80 TL’den ücretlendirilecektir. Ziraat Bankası’ndan emekli maaşı alan ve Türk Telekom faturalı Ziraat Emekli tarifesine gelen müşterilerin ise 12 fatura dönemi boyunca Ziraat Emekli tarifesinde kalma sözü vermeleri durumunda, taahhüt verilen fatura döneminden itibaren geçerli olmak üzere 12 fatura dönemi boyunca Ziraat Emekli tarifesi için 115 TL’den ücretlendirilecektir.