Emekli promosyon ödemeleri devam ediyor.  2022 senesinden süregelen promosyonlar bankalar arası rekabetin de kızışmasına mahal veriyor. Bankalar yeni müşteri kazanmak adına 3 yıl kalmaz sözüne ödediği promosyon ay ay güncellenirken Ziraat Bankası emekli promosyonu Şubat ayında ne kadar oldu sorusu merakla araştırılıyor. 

Milyonlarda emeklinin de Mart ayında maaş alacağı açıklaması sonrasında bankalar gün gün müşteri kazanmak adına belirli kampanyalar düzenliyor. Öyle ki emekli promosyonları konusunda da Ziraat Bankası en tercih edilen bankalar arasında yer alırken, Ziraat Bankası em ekli promosyonu Şubat ayı verileri sizlerle. 

Asgari Ücretliye de Verilecek Müjdeye Ramak Kaldı! Ara Zam Kapıda mı? Asgari Ücretliye de Verilecek Müjdeye Ramak Kaldı! Ara Zam Kapıda mı?

Gerek kamu gerekse de özel sektör çalışanları, promosyonlarını kurumun anlaşma sağladığı bankalardan alabilmekte iken emekli istediği banka ile 3 yıl sözleşme imzalayabiliyor. Sözleşme imzaladığı bankadan aldığı paray geri ödemek sureti ile başka banka ile anlaşıp promosyon ödemesi daha fazla olan bankaya geçebiliyor. 

Ziraat Bankası emekli promosyonu dikkatleri üzerinde topluyor. Milyonlarca vatandaş Ziraat Bankası emekli promosyonu için harekete geçerken, bankadan 3 sene boyunca emekli maaşı alma sözü verene emeklinin faydalanabileceği Ziraat Bankası emekli promosyonu sizlerle.

Ziraat Bankası emekli promosyonu

  • 3.500 TL Altında Maaş Alan Emeklilere: 3.000 TL
  • 3.500 TL ile 7.500 TL Arasında Maaş Alan Emeklilere: 3.500 TL
  • 7.500 TL ile 10.000 TL Arasında Maaş Maaşı Alan Emeklilere: 4.500 TL
  • 10.000 TL ve Üzerinde Maaş Alan Emeklilere: 5.000 TL

Şubat ayında da emekli promosyonu konusunda güncelleme yapmayan Ziraat Bankası, EYT'lilerin de emekli maaşı almaya başlayacağı ay olan Mart ayı itibari ile emekli promosyonunda zam yapacağı iddia ediliyor. 

Ziraat Bankası emekli promosyonu başvurusu

Ziraat Bankası emekli müşterisi olmak ve sunulan emekli promosyonundan faydalanmak için size en yakın banka şubesine giderek, mobil aracılığı ile ya da E-Devlet üzerinden işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.