Ziraat Bankası 1.500 TL kampanyası için son gün açıklaması banka tarafından yapıldı. Ziraat Bankası kartı olanlar başvurması durumunda 1.500 TL ödeme alacak. 6 Mart'ta başlayan kampanya detayları 17 Mart tarihinde sona erecek. 

Bankalar gerek yeni müşteri çekmek gerekse de müşterilerini kaybetmemek adına zaman zaman kampanyalar düzenlemekte iken kimi zaman da mağazalar ile anlaşma yoluna giriyor. Bu kapsamda markanın belirlediği miktar üzerinde alışveriş yapan bireye banka tarafından hediye olarak ödeme yapılıyor. Bu kapsam da Ziraat Bankası kartı olanlar için  Gürgençler'in fiziki mağazalarında veya sanal mağazasında (www.gurgencler.com.tr) geçerli ortak hazırladığı kampanyası mevcut. 

Belirlenen mağazadan 20.000 TL ve üzeri alışveriş yapan müşteriye anında 1.500 TL Bankkart Lira verileceği bildirildi. 6 Mart'ta başlayan kampanya 17 Mart'ta sona erecek. 

Kampanyaya dahil olmak isteyen Ziraat Bankası kullanıcılarının önce kampanyaya Bankkart Mobil'den katılım sağlanması gerektiği de açıklandı. 

Kampanya ile alakalı Banka Açıklaması

Kazanılan Bankkart Liralar anında yüklenecek olup, 17 Nisan 2023 tarihine kadar kullanılabilir.

Kullanılmayan Bankkart Liralar 18 Nisan 2023 tarihinde geri alınacaktır.

Kampanyadan kurumsal ve bireysel Bankkart sahibi müşterilerimiz yararlanabilecektir.

Bankkart ile yapılan işlemin iptal/iade edilmesi halinde o işlem için kart sahibine verilen 1.500 TL Bankkart Lira geri alınacaktır. Müşterimizin Bankkart Kumbara'sında yeterli Bankkart Lira bulunmaması durumunda kalan tutar hesap özetine borç yansıtılacaktır.

1 Tuvalet Kağıdına 2.'yi Sepete Atmayı Unutmayın! Bedava Dağıtılıyor 1 Tuvalet Kağıdına 2.'yi Sepete Atmayı Unutmayın! Bedava Dağıtılıyor

T.C. Ziraat Bankası A.Ş. ve Gürgençler Bilişim İletişim İç ve Dış Ticaret A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.