Yardım Programı İçin Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfına Başvurulacak! Yardım Programı İçin Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfına Başvurulacak!

Ziraat Bankası, güncel kampanyalara dair açıklamalarda bulunmaya devam ediyor. Bu kapsamda, uzaktan edinim süreci ile ilk kez Bankkart kredi kartlı olan müşterilere özel 10.000 TL'ye varan 6 taksitli faizsiz nakit avans sağlanacağı belirtildi. Söz konusu kampanyasının açıklanması ile birlikte, pek çok kişi detayları araştırmaya başladı.

Ziraat Bankası Faizsiz Nakit Avans 10.000 TL

Ziraat Bankası'nın internet sitesinde yer alan bilgilendirmeye göre, kampanya 15 Aralık 2022 tarihinde başladı ve 31 Ocak 2023'e kadar devem edecek. Söz konusu kampanyadan, müşteri olma sürecini Ziraat Mobil üzerinden tamamlayan kişiler faydalanabilecek. Taksitli nakit avans için sınır 10.000 TL olarak belirlendi.

1 Yıl Boyunca EFT Havale FAST Ücreti Yok

Ziraat Bankası, uzaktan müşteri olan kişiler için çeşitli kampanyaları hayata geçirmeye devam ediyor. Bu kapsamda, uzaktan müşteri olan kişiler faizsiz taksitli nakit avansın yanı sıra, 1 yıl boyunca ücretsiz EFT, havale ve FAST işlemi de gerçekleştirebilecekler. Ayrıca, kampanya süresince Bankkart'ın kredi kartı özelliği ile tek seferde her 500 TL ve üzeri alışverişe 25 TL, toplamda 150 TL Bankkart Lira verilecek. Uzaktan edinim ile müşteri olan kişilere yönelik kampanya ile ilgili detaylı bilgilere, Ziraat Bankası'nın resmi internet sitesinden erişilebilir.