Hafsanur Sancaktutan intihar mı etti? zehirlendi mi? sorusu geçtiğimiz akşam hastaneye kaldırıldığı açıklaması ile birlikte soruluyor. Öyle ki Söylemezsem Olmaz sunucusu Bircan Bali geçtiğimiz günlerde çok ünlü bir ismin intihar ettiğini açıklamıştı. Sosyal medyayı ayağa kaldıran bu açıklama sonrasında herkes meraklı gözler içerisinde o isim Hafsanur Sancaktutan mı diye sormuştu. 

İntihar mı etti?

Hafsanur Sancaktutan Cuma akşamı ilaç içip eski sevgilisi Deniz Aktaş'ı aradığı iddialar arasında yer alırken, an itibari ile canlı yayın açarak sağlık durumu hakkında açıklama yapan ünlü isim, iddiaları yalanladı. 

Hafsanur Sancaktutan açıklamasında intihar etmenin söz konusu olmadığını ve besin zehirlenmesi geçirdiğini şu cümle ile belirtti.

Sadece gıda zehirlenmesi geçirdim. Ben son derece iyiyim. Merak eden, mesaj atan herkese teşekkür ederim. Beni merak eden herkese iyi olduğumu göstermek için bu yayını açtım.

Dünyayla Benim Aramda dizisindeki sahneleri ile gündemden düşmeyen Hafsanur Sancaktutan en son Darmaduman dizisindeki partneri Mert YAzıcıoğlu ile aşk iddiaları ile konuşulmaktaydı. Gerek oyunculuğu gerekse de güzelliği ile dillere pelesenk olan isimden cuma akşamı kötü haber geldi. Ailesi ile birlikte yemeğe çıkan Hafsanur Sancaktutan'ın evine gitmesi akabinde fenalaştığı ve apar topar hastaneye kaldırıldığı açıklandı. 

Midesi yıkanan oyuncunun taburcu edilmesi herkesi sevindirmişti ki Söylemezsem Olmaz sunucusu Bircan Bali çarpıcı bir paylaşım yaptı. Yürekleri ağza getiren paylaşımda 'Bir ünlü isim intihar edecek' derken, sonrasında bu olayın Hafsanur Sancaktutan zehirlenmesi ile eş zamana denk gelmesi kafaları karıştırdı. 

Acaba ünlü oyuncu intihar mı etmişti. Üzerine iftira atıldığını açıklayan Hafsanur Sancaktutan son dakika paylaşımı ile herkesi şaşırttı. Ünlü oyuncu bileklerini paylaşarak 'Böyle bir fotoğraf koymak zorunda kaldım' dedi

Yasal süreci başlattım

İntihara teşebbüs konusunda iftiraya maruz kaldığını açıklayan ünlü isim  "Habere ihtibar edilmeyeceğini umuyorum" dedi.

Batuhan Karacakaya Ex Aşkını Yalı Çapkını'na Kaptırmamak İçin Harekete Geçti! Batuhan Karacakaya Ex Aşkını Yalı Çapkını'na Kaptırmamak İçin Harekete Geçti!