Garanti Bankası kampanyası için son günler olduğu açıklandı. Yeni yıl kampanyasını Mart ayına kadar uzatan banka, kampanyası ile rekabet içerisinde olduğu tüm bankalardan sıyrılmış gibi duruyor. Tüm müşterilerine dağıtacağı 1.000 TL kampanyası detayları neler? Garanti Bankası 1.000 TL kimler alacak? işte detaylar

Garanti BBVA müşterilere özel 1.000 TL kampanyası devam ediyor. Resmi internet sitesinde tüm detaylara yer verildi. Özellikle de EYT liler için promosyon kampanyaları devam ederken, yeni müşteri çekmek adına da düzenlenen kampanyalar hız kesmiyor. Kampanya kapsamında herkese 1.000 TL ödeme yapılıyor. 

Bankaya gitmeyenler kazanacak

Garanti Bankası 1.000 TL kampanyasına başvurma detaylarında şubeye gitmeye gerek kalmadan müşteri olanlar kampanyaya katılım sağlayabilecek. Mobil uygulama üzerinden yapılacak olan başvuruların kabul edileceği Garanti BBVA 1.000 Tl kampanyası detaylı açıklaması resmi internet sitesinden duyuruldu.

Yapay Et Türkiye'ye Geliyor! Neden Et Fiyatları Arttığı Ortaya Çıktı Yapay Et Türkiye'ye Geliyor! Neden Et Fiyatları Arttığı Ortaya Çıktı

Garanti BBVA resmi internet sitesinde yapılan açıklama şu şekilde; "Garanti BBVA Mobil’den şubeye gitmeden müşterimiz olup, bireysel kredi kartı başvurusu yapın, başvurunuz onaylandığında 1000 TL harcamanıza 1000 TL bonus kazanın. Üstelik 10.000 TL'ye varan Faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından da yararlanın." 

Garanti BBVA 1.000 TL KAMPANYA bilgileri

  • Garanti Bankası 01-31 Mart tarihleri arasında dijital kanallarından Garanti BBVA'ya başvuran, Bonus, Money Bonus kredisi başvurusu yapan kişilerin başvuruları kabul edilirse, ilgili kartlarla tek seferlik harcamalarda 1000 lira bonus kullanım geçerli olacaktır.
  • Bankanın düzenlediği kampanyadan yararlanmak isteyenler, Bonus kredi kartı ve Money Bonus kredi kartı başvurusunu Garanti Bankası Mobil, bonus.com.tr ve moneybonus.com adresinden yapabilirler.
  • Garanti BBVA bonus ve Nakit Bonus kart başvurularını da içermektedir. Paracard Bonus Flexi, Business kartlar, Bonus Genç ve Paracard kampanyaya dahil değildir. Ayrıca kampanyada ek kart ve personel kartı bulunmamaktadır.
  • Alınan bonuslar 27 Nisan - 27 Mayıs 2023 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Karta yüklenen en çok kazandıran bonuslar kullanılmadığı takdirde 28 Mayıs 2023 tarihinde geri alınacaktır.
  • Kampanyadan sadece müşteriler yararlanır. Kampanyaya katılan müşteriler en fazla bin lira bonus kazanabilirler. Standart ödeme talimatları, otomatik ödemeler ve vergi ödemeleri bonus kullanımına dahil değildir. İnternet harcamaları kampanya kapsamında sayılır.