Yeni yılın gelmesiyle beraber zamlar da arka arkaya geldi. Zamlar harici gelen indirimler de herkesin yüzünü güldürmeye yetti.

Tiryakileri üzen haber geçtiğimiz günlerde gelmişti. Bugün gelen bir haberle sigaraya indirim geldiği duyuruldu. Yeni yılın gelmesiyle beraber pek çok ürün zamlanırken sigara fiyatları da rekor seviyede zamlanmıştı. Yılbaşından itibaren geçerli olmak kaydıyla sigaraya 4 TL zam gelmişti. Bu kez bir sigara grubuna indirim geldiği duyuruldu.

Bildiğiniz gibi 5 Ocak 2023 tarihinden itibaren geçerli olmak kaydıyla Philip Morris, American Tobacco ve JTI sigara gruplarına 4 TL zam gelmişti. Bugün Tekel Bayileri Platformu Başkanı Özgür Aybaş resmi sosyal medya hesabı üzerinden bir sigara grubuna indirim geldiğini açıkladı. JTI Firmasının bugünden itibaren bazı sigara fiyatlarını 1 TL indirdiğini açıklayan Özgür Aybaş takipçilerini sevindirmeye yetti.

99 Bine Ford Connect, 120 Bine Doblo, 190 Bine Transit! Ziraat Bankası Herkesi Araç Sahibi Yapacak 99 Bine Ford Connect, 120 Bine Doblo, 190 Bine Transit! Ziraat Bankası Herkesi Araç Sahibi Yapacak