Yürek Çıkmazı 10. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yürek Çıkmazı 10. Bölüm fragmanı YouTube izle araması ile geldiğiniz haberimizde tüm detaylara ulaşacaksınız. Yürek Çıkmazı 10. Bölüm fragmanı YouTube den ve Yürek Çıkmazı 10. Bölüm fragmanı TRT1 resmi internet sitesinde yayınladı mı? Dizinin yayınlanmaya başladığı günden beri fragmanı hemen bittiği saatte yayınlanmaması, izleyiciyi merakta bırakıyor.

Yürek Çıkmazı 10. Bölüm fragmanı bu akşam dizinin yeni bölümünün olacağı açıklaması sonrasında merak ediliyor.  Heyecanın tavan yaptığı anda sona eren Yürek Çıkmazı 9. bölüm sonrasında izleyici önümüzdeki hafta neler olacak? Sorusunun yanıtını aramaya koyulmuşken, biz de haberimizde sizler için Yürek Çıkmazı 10. bölüm özetini ve spoilerları sunacağız. 

Yürek Çıkmazı 10. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Caner ile Funda'nın beraber olduğu ve Zeynep ile Halil'i Halil'i engellemeye çalıştığı Yürek Çıkmazı 10. Bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? Son bölümü tüm dikkatleri üzerine toplarken, Yürek Çıkmazı 10. Bölüm fragmanının yayınlanmaması izleyiciyi merakta bırakırken, Zeynep ile Funda'nın birbirlerine gireceği söyleniyor. 

Kızılcık Şerbeti 15. bölümde başroller değişiyor! Yeni Aşk Herkesi Karıştırıyor Kızılcık Şerbeti 15. bölümde başroller değişiyor! Yeni Aşk Herkesi Karıştırıyor

Yürek Çıkmazı Yeni Yıl dinlemedi

Yeni yıl haftası dizilerin reklam anlaşması sebebiyle yeni bölümlerinin yayınlanmaması ile birlikte izleyicinin aklında Yürek Çıkmazı yeni bölüm olacak mı sorusu varken, rekabet ortamının kızışması adına dizinin yeni bölümünün yayınlanacağını sizlere söylemiştik. İşte bu akşam Yürek Çıkmazı dizisinin yeni bölümü ile ekranda olması izleyiciyi sevindirdi. Zaten Dünya Kupası maçları hengamesi ile ara verilen Yürek Çıkmazı, ara vermeden reyting savaşına devam etme kararı aldı.

Yürek Çıkmazı 10. Bölüm fragmanında yakınlaşmalara şahitlik edeceğiz. Zeynep ile Halil arasında engel kalmadığının ortaya çıktığı Yürek Çıkmazı 10. Bölüm fragmanında Halil ile Feride artık yavaş yavaş buzlar eriyecek ve birliktelik için an meselesi denilecek.

Yürek Çıkmazı oyuncuları

Zeynep Önder (İrem Helvacıoğlu)
Halil Tekin (Alp Navruz)
Cennet Tekin (Ayça Bingöl)
Yılmaz Tekin (Mesut Akusta)
Feride (Dilara Aksüyek)
Birsen (Bihter Dinçel)
Mehmet (Timur Ölkebaş)
Kıvanç (Cemal Toktaş)
Funda (İlayda Ildır)
Caner (Erhan Alpay)
Turgut (Hasan Şahintürk)
Perihan (Rozet Hubeş)
Armağan (Aydan Şener)
Cem (Ertuğrul Postoğlu)
Seray (Eylül Ersöz)
Yusuf (Alp Akar)
Neşe (Özlem Ulukan)
Eylül (İrem Yüksel)
Ali Fuat Göreli (Mehmet Aslantuğ)
(Güler Ökten)

Yürek Çıkmazı reytingleri

Yürek Çıkmazı dizisi ilk Cennet'in ölümüyle başlaması izleyiciyi şok etmişti. Ayça Bingöl ilk bölümde veda mı edecek sorularının sorulması sonrasında ilerleyen bölümlerinde sondan başlamalı dizi olarak devam edeceği öğrenildi.  İlk bölümleri ile beklenilen reytingleri veremeyen dizi, hakkında final iddialarıyla çalkalanırken, dizinin kanal ile 32 bölümlük anlaşma yaptığı öğrenildi. 

İlk Cennetin Çocukları adı ile başlayacağı öğrenilen sonrasında da uyarlaması olduğu kitabın adını alan Yürek Çıkmazı 10. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yürek Çıkmazı 10. Bölüm fragmanı haberimizde yer alacak.