Promosyon anlaşmaları 2022'de olduğu gibi 2023'te de tam sürat devam ediyor. Kurumların bankalar ile ihale süreçleri kimi zaman cepleri doldururken, kimi zaman da hüsranla sonuçlanıyor. Bu kapsamda merakla beklenen bir promosyon anlaşması daha yapıldı. Yapılan açıklama sonrasında yaşanan hüsran sosyal medyaya yansırken, o kurum çalışanına 11.000 TL promosyon ödemesi yapılacak. 

Promosyon ödemeleri günümüzde adeta ek maaş olarak yorumlanıyor. Öyle ki zaten geçim darlığı çeken vatandaşa yapılacak olan ek ödemeler, ilden ile kurumdan kuruma değişiyor. Kurumlar çoğu zaman önceki anlaşmalarını revize ederken, çalışanının en karlı çıkacağı hesabı da yapıp, ihaleleri takip ediyor. 

11.000 TL promosyon şoku

Son olarak imzalanan promosyon anlaşmasında çalışan verilen ve onaylanan komik rakam karşısında eli kolu bağlı kalmış iken, konu ile alakalı yapılacak olan açıklamayı bekliyor

Kalibre Boru işçisine açıklananlara göre, fabrikada promosyon ücretleri 3 yıl için 11 bin lira olacağı belirtildi. Belirtilen bu rakam binlerce fabrika çalışanını ayaklandıracağa benziyor. 

Akbank 35.000 TL Şak Diye Ödüyor! 4 Gün İçinde Hesaplarınızda Bekliyor Akbank 35.000 TL Şak Diye Ödüyor! 4 Gün İçinde Hesaplarınızda Bekliyor