Yılın ilk günlerinde yapılan zamlar herkesin cebini olumsuz olarak etkiliyordu. Gelen indirim haberleri de bir o kadar yüzleri güldürmeye yetiyor. Yılın ilk ayçiçek yağı indirimi PTT AVM tarafından geldi. Hemen her markette bazı ürünlere gelen zamlar vatandaşın cebini olumsuz olarak etkilese de gelen indirim haberleri de yüz güldürmeye yetti. Çılgın indirimler yapmasıyla bilinen PTT AVM, ayçiçek yağı fiyatlarını 135 TL’ye kadar indirdiğini duyurdu.

Ayçiçek Yağında Çılgın İndirim!

Bildiğiniz gibi uzun zamandır ayçiçek yağı fiyatlarında yaşanan artış vatandaşın alım gücünü oldukça düşürmeye yetti. Bütün marketlere göre en ucuz ayçiçek yağı almak isteyen kişiler için fırsat ayaklarına kadar geldi. PTT AVM tarafından sunulan ayçiçek yağı fiyatı herkesi etkiledi.

PTT AVM tarafından resmi internet sitesi üzerinde yapılan paylaşımda TMO markalı 5 litre ayçiçek yağının 135 TL’ye satışa sunulduğu açıklandı. Zincir markete göre oldukça cazip fiyatlarla sunulan ayçiçek yağı fiyatlarını gören kişiler indirime oldukça ilgi gösterdi. Diğer markaların ayçiçek yağı fiyatlarına baktığımızda da pek çok marketin indirim yaptığını siz de göreceksiniz.

Bizim Toptan markette Komili Ayçiçek Yağı 4 Litre 129,90 TL,

Migros markette Migros Ayçiçek Yağı 5 Litre 149,50 TL,

99 Bine Ford Connect, 120 Bine Doblo, 190 Bine Transit! Ziraat Bankası Herkesi Araç Sahibi Yapacak 99 Bine Ford Connect, 120 Bine Doblo, 190 Bine Transit! Ziraat Bankası Herkesi Araç Sahibi Yapacak

Carrefoursa markette Carrefoursa Yağı 5 Litre 149,50 TL,

Bizim Toptan markette Aytaç Ayçiçek Yağı 5 Litre 168,90 TL gibi fiyatla satışa sunulmaktadır.