Adeta efsane haline gelen Ege komedisi kapsamında çok sevilen Yeşil Deniz ne zaman başlayacak? sorusu gün be gün araştırılmaya devam ediyor. 2014-2016 yılları arasında saf Ege aşklarını bize sunan ve sebebi belli olmayan bir şekilde yayından kaldırılan Yeşil Deniz dizisi yeniden çekileceği açıklaması, diziyi hala unutmamış kemik izleyicisi tarafından merak ediliyor. Ekranların unutulmayacak dizisi Yeşil Deniz çekimleri başlayacağı açıklaması yapılmıştı.

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Yeşil Deniz yeniden eski oyuncuları ile ekranlarda olacak. Peki Yeşil Deniz ne zaman başlayacak? Yeşil Deniz yeni oyuncuları kimler olacak? 

2010'lu yıllarda yayın hayatına başlaması ile birlikte zorlaşan hayat koşullarındaki en saf aşkları izleyicisine tekrardan tattıran Yeşil Deniz dizisi ile alakalı yeni yıldan hemen önce eski kadrosu ile çekimlerinin yapılacağı açıklanmıştı. Öyle ki 4 kankanın da başrolde tekrardan yer alacak açıklaması herkesi heyecanlandırmıştı. 

Şu sıralar Yeşil Deniz dizisi için yine hazırlıklar süregeliyor. Peki Yeşil Deniz ne zaman başlayacak? Yeşil Deniz Hangi kanal da yayınlanacak? Yeşil Deniz yeni oyuncuları kimler?  

Yeşil Deniz oyuncuları kimler?

Eski formatında Ayfer Özgürel tarafından yapımcılığı üstlenilen Yeşil Deniz dizisi eski oyuncular ile mi devam edecek diye soruluyor. Burak Serdar Şanal'ın radyocu İsmail, Burak Alkaş'ın müezzin Cemil, Ali Barkın'ın hurdacı Emin ve Mert Turak'ın maggayvır Süleyman karakterleri ile karşımıza çıktığı ve izledikçe keşke böyle arkadaşlıklar kalsaydı dedirtecek Yeşil Deniz dizisi çekimleri başlıyor.

Yeşil Deniz dizisi yeni oyuncuları belirleniyor

Geçtiğimiz haftalarda gerçek hayatta da arkadaş olan bu 4 önemli oyuncu sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşım ile gündeme çıkmış ve 'nerede kalmıştık' notunu düşmüşlerdi. Heyecanlandıran gelişmelerde Yeşil Deniz esk oyuncularından şu an bir projede yer almayan oyuncuların geri geleceği açıklandı

Yeşil Deniz TRT1'de mi olacak?

Yeşil Deniz dizisi TRT1'in 75. sezon finali ile devamı beklenen dizisi iken şok bir kararla final yapmadan bitmişti. TRT1'in başlayan dijital platformunda yayınlanacak olan dizi için geri sayım başladığı açıklandı.

Yeşil Deniz oyuncuları

Yeşil Deniz dizisi eski oyuncuları Burak Serdar Şanal, Öykü Çelik, Melis Babadağ, Mert Turak, Burak Alkaş, Ali Barkın, Emin Gürsoy, Renan Bilek, Zeynep Gülmez, Nuri Gökaşan, Yener Gürsoy, Jale Aylanç, Elvan Dişli, Ahmet Somers, Erencan Vurucu, Recep Sarı, Nalan Yavuz, Ceyhun Tutal, Alaaddin Sakar, Meral Küçükerol, Zafer Kırşan, Salih Kalyon olarak bilinirken, birçoğunun herhangi bir projede yer almadığı ve dizinin yeni bölümlerinde birçoğunun yer alacağı açıklandı.

Yargı Dizisi Finali İfşa Oldu! Bakın Ilgaz'ı Kim Öldürdü Yargı Dizisi Finali İfşa Oldu! Bakın Ilgaz'ı Kim Öldürdü

Yeşil Deniz ne zaman başlayacak?

Yeşil Deniz dizisi için bittiği dönemde tekrar başlatılması adına imza kampanyasının başlatılması ve hala kemik izleyicisinin sahip çıktığına şahit olan TRT ekibi, yayın hayatına başlayan dijital platformunda Yeşil Deniz dizisi için geri sayımın başladığını müjdeledi. Öyle ki Yaz başlamadan dizi yepyeni bölümleri ile yeniden diyeceği açıklandı