Camdaki Kız Türkan, hikâyeye Hayri'nin eşi olarak dahil oluyor. Camdaki Kız hikayesi Feride'nin gidişi ile tamamen değişmişken, Hayri'nin eşi Türkan'ın diziye dahil olması tüm dengeleri alt üst edeceğe benziyor. 

Camdaki Kız geçtiğimiz haftanın en çok konuşulan dizisiydi. Feride'nin ölümü ile izleyici adeta şok olmuş, dizinin büyük bir karakterinin artık olmamasına üzülmüştü. Camdaki Kız son dönemlerde yaşadığı yaprak dökümü sayesinde küllerinden doğmakta iken, Perşembe akşamı reytinglerini de kimseye bırakmamaya devam ediyor. 

Camdaki Kız dizisi 3. Sezonu ile yoluna tam sürat devam ediyor. Perşembe akşamı yayınlanması beklenen 64. Bölümünde hiç de beklenmedik bir karakter diziye dahil oluyor. Camdaki Kız Hayri'nin eşi Türkan, Nalan ile yüzleşmeye geliyor. 

Son bölümlerde Cana'nın ayrılması, Feride'nin ölümü ve Nalan'ın babası Metin'in diziye dahil olması ile birlikte bir de Türkan karakterinin Hayri'nin eşi olarak diziye dahil olması tüm dengeleri etkiledi. 

Camdaki Kız Türkan kimdir?

Camdaki Kız 64. bölümünde en çok merak edilen Türkan olurken, herkes Camdaki Kız Türkan kimdir? Hayri'nin eşi Türkan'ı kim oynuyor dye soruyor. 

Yargı 53. Bölüm Şok İfşa! O Karakter Bakın Kimin Adamı Çıkıyor Yargı 53. Bölüm Şok İfşa! O Karakter Bakın Kimin Adamı Çıkıyor

Camdaki Kız dizisi hikayesinde Türkan karakterine hayat verecek oyuncu Hivda Zizan Alp olurken, oyuncu daha önce Yeşil Deniz, Sefirin Kızı gibi dizilerle izleyici karşısına çıkmıştı.

Camdaki Kız Türkan'ı Hivda Zizan Alp rol aldığı diziler

Oyunculuk kariyerine ilk 2014 yılında Yeşil Deniz dizisinde başlamıştır. 2017'de Fi dizisinde Ada karakterini canlandırdı. 2019'den itibaren Sefirin Kızı dizisinde yer aldı. 2021'de Sana Söz Nazlı karakteri ile karşımıza çıkan isim şimdi Camdaki Kız Türkan'a hayat verecek.