90'lı yılların en saf aşklarının yaşandığı, Ege Kasabasında dedikodulara aldırmadan sevdiceğinin yanında olma hayali kuranların dizisi Yeşil Deniz yeniden dönüyor açıklaması geçtiğimiz günlerde yapılmıştı. Yeşil Deniz severleri ilgilendiren ve heyecanlandıran bu gelişme sonrasında Yeşil Deniz oyuncuları bugün yaptığı paylaşımları ile akılları baştan aldı. Peki Yeşil Deniz yeniden ne zaman başlayacak? Yeşil Deniz eski oyuncuları tekrardan kadroda mı olacak? İşte detaylar...

En sıcak en samimi aşkların köy tadında yaşandığı Yeşil Deniz dizisi yeniden mi başlıyor? Yoksa heyecanlandıran o paylaşım sonrasında Yeşil Deniz eski kadro ile mi geri dönecek? İşte detaylar...

Oldukça geniş hayran kitlesine sahip olmasına rağmen bir gece de sebebi belirlenemeyen bir şekilde 75. Bölümü ile final yapan ve izleyicinin hevesini adeta kursağında bırakan Yeşil Deniz dizisi ile alakalı son dakika gelişmeleri mevcut. 

Peki Yeşil Deniz geri mi dönecek? Yeşil Deniz hangi kanalda yayınlanacak? 

Yeşil Deniz TRT Djital de

Geçtiğimiz gün Yeşil Deniz dizisi hakkında ortaya atılan iddialar, gerek Yeşil Deniz oyuncuları tarafından gerekse de yapımcılar tarafından onaylandı. Öyle ki Yeşil Deniz, yeni yıl itibari ile yayın hayatına başlayacak olan TRT Dijital de başlayacağı da bildirildi. 

Şimdiden Yeşil Deniz severler TRT Dijital üyelik işlemlerini takip ediyor. 

Yargı 53. Bölüm Şok İfşa! O Karakter Bakın Kimin Adamı Çıkıyor Yargı 53. Bölüm Şok İfşa! O Karakter Bakın Kimin Adamı Çıkıyor

Yeşil Deniz oyuncuları eski kadrosu denildi

TRT dijitalde başlayacak olan ve 4 yakın arkadaşın aşk hikayelerini en masum şekilde anlatan Yeşil Deniz dizisi eski 4 yakın arkadaşın tekrardan aynı karakter ile karşımıza çıkacağı haberi de verildi. Mert Turak, Burak Serdar Şanal, Burak Alkaş ve Ali Barkın'a teklif gittiği açıklanmıştı. Oyuncuların ise dizi teklifini severek kabul ettikleri bugün paylaşılan o özlenen poz sonrasında ortaya çıktı. 

Peki Eski Kadro Kimlerdi?

Burak Serdar Şanal, Öykü Çelik, Melis Babadağ, Mert Turak, Burak Alkaş, Ali Barkın, Emin Gürsoy, Renan Bilek, Zeynep Gülmez, Nuri Gökaşan, Yener Gürsoy, Jale Aylanç, Elvan Dişli, Ahmet Somers, Erencan Vurucu, Recep Sarı, Nalan Yavuz, Ceyhun Tutal, Alaaddin Sakar, Meral Küçükerol, Zafer Kırşan, Salih Kalyon olarak bilinirken, Yeşil Deniz 2023 kadrosu belirlendiği an paylaşacağız.

"NEREDE KALMIŞTIK"

Bugün Yeşil Deniz oyuncuları 'Nerede kalmıştık' paylaşımı ile adeta sevenlerini heyecanlandırdı. Mert Turak Yeşil Deniz dizisi ile alakalı olarak yaptığı paylaşıma binlerce beğeni ve yorum geldi.