Yeşil Deniz dizisi meraklılarına uzun süredir beklenen haber geldi. Peki Yeşil Deniz ne zaman başlayacak? Yeşil Deniz Milenyum oyuncuları kimler? Yeşil Deniz dizisi hangi kanal da yayınlanacak?

TRT1 ekranlarının seneler önce yayınlanmasına rağmen bir anda biten ancak izleri hala devam eden dizisi Yeşil Deniz yeniden ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Eski Kadrosu ile sil baştan çekimlerine başlanacak olan Yeşil Deniz dizisi ile alakalı detaylar gelmeye devam ediyor.

Kızılcık Şerbeti Yayından Kalkıyor! RTÜK Kararını Verdi Kızılcık Şerbeti Yayından Kalkıyor! RTÜK Kararını Verdi

Geçtiğimiz ay, Yeşil Deniz yeniden çekileceği haberi gelmiş, dizi severler ise Yeşil Deniz ne zaman başlayacak sorusunu sormuştu. Detaylar yavaş yavaş oluşmaya başlıyor. 4 yakın arkadaşın dostlukları ve içtenlikleri ile birlikte aşk serüvenlerinin anlatıldığı Yeşil Deniz dizisi çok kısa süre sonra başlayacak?

Yeşil Deniz Milenyum ne zaman başlayacak?

Yeşil Deniz Milenyum ne zaman başlayacak sorusunun cevabı nihayetinde verildi. Şubat ayı içerisinde çekimlerinin başlayacağı öğrenilen Yeşil Deniz Milenyum yeniden Mart ayı itibari ile yayınlanacak.

Yeşil Deniz hangi kanal da yayınlanacak?

İzleyicinin en merak ettiği konu ise Yeşil Deniz hangi kanalda yayınlanacak? sorusu olurken, dizinin resmi Instagram hesabı üzerinden açıklama yapıldı. İzleyicinin TRT1 ekranlarında yayınlanmasını beklediği Yeşil Deniz Milenyum TRT Dijital platformunda yayınlanacak. Sosyal medya da şu sıralar Yeşil Deniz hakkında yorum yapan binlerce vatandaş 'Diziyi dijitalde harcıyorlar' yorumlarını yaparken, herkesin evinde internet olmadığı göz önünde bulundurulursa dizinin eski tadının olmayacağı da iddia ediliyor.

Yeşil Deniz yeniden nerede çekilecek

Yeşil Deniz dizisi İzmir Ödemiş'e bağlı olan Birgi Köyünde çekimleri kaldığı yerden devam edecek. 

Yeşil Deniz yönetmeni kim olacak

Yeşil Deniz dizisi yönetmeni Serkan Özarslan olarak açıklanırken Ark Film imzası ile ekranlarda olacak.