Yeşil Deniz hayranları yaklaşık 1 aydır süregelen Yeşil Deniz Yeniden başlayacak açıklaması sonrasında heyecanla Yeşil Deniz 2023 formatını araştırmaya başladı. TRT1 ekranlarında 2014-2016 yılları arasına damgasını vuran, en masum aşkların anlatıldığı Yeşil Deniz için TRT tekrardan yeşil ışık yaktı. 

Aradan geçen 7 senede izleyici hala daha Yeşil Deniz'in aniden yayından kaldırılmasına anlam veremezken, düzenlenen imza kampanyaları sonunda sonucuna ulaştı. İzleyicisine Yeşil Deniz Yeniden 2023'te müjdesi verildi. Yeşil Deniz Milenyum formatı ile eski kadrosuyla devam edeceği açıklaması izleyiciyi heyecanlandırdı. 

Birçok ismi ünlü etmişti

Yayınlandığı dönemde çok izlenen Yeşil Deniz dizisi, birçok ismin ünlü olmasına mahal verirken, bu isimlerden biri de Cemre Baysel olarak karşımıza çıkmaktaydı. Burak Alkaş, Serdar Burak Şanal, Mert Turak ve Ali Barkın'ın hayatlarındaki dostluk ve sade aşk kavramını bizlere anlatan Yeşil Deniz yeniden başlayacak. 

Ege'nin en masum hikayelerinin anlatıldığı Yeşil Deniz dizisi çok kısa bir süre içerisinde Yeşil Deniz Milenyum formatı ile ekranlarda olacak. TRT1 ekranlarında yayınlanması beklenen Yeşil Deniz yeniden TRT dijital platformunda olacak ve ismi de Yeşil Deniz Milenyum olarak belirlenecek. 

İlk açıklama başrol oyuncularından gelmişti

Mert Turak, Burak Alkaş, Serdar Burak Şanal ve Ali Barkın bir arada Instagram hesabından yaptıkları 'Yeşil Deniz Yeniden' paylaşımı akabinde Yeşil Deniz yeniden mi başlayacak? Yeşil Deniz ne zaman başlayacak soruları sorulmaya başlanmıştı. 

Yargı 53. Bölüm Şok İfşa! O Karakter Bakın Kimin Adamı Çıkıyor Yargı 53. Bölüm Şok İfşa! O Karakter Bakın Kimin Adamı Çıkıyor

Yeşil Deniz Milenyum ne zaman başlayacak?

Yeşil Deniz Milenyum adı altında eski kadrodan çok fazla ismin yer alacağını öğrendiğimiz Yeşil Deniz yeniden ne zaman başlayacak sorusunun yanıtı da iddialar çerçevesinde Nisan-Mayıs aralığında olduğu söyleniyor. 

Oyunculara adeta meslek oldu

Herkesin hayatında bir yeri olan Yeşil Deniz dizisinin, oyunculara da kattığı çok şey var. Yayınlandığı dönemde çok konuşulan o isimler şimdi birer ünlü olarak çok fazla yapımda dikkat çekiyor. 

Cemre Baysel olacak mı?

Yeşil Deniz Milenyum yeni oyuncuları arasında Mert Turak, Burak Alkaş, Serdar Burak Şanal ve Ali Barkın kesin olacak iken Cemre Baysel ve Öykü Çelik'in tekrardan dizide olup olmayacağı merak ediliyor. Gerek oyuncular gerekse de yapımcılar Yeşil Deniz dizisi için hummalı bir çalışma gerçekleştiriyorlar. Bu kapsamda Yeşil Deniz eski oyunculardan kurulu ve yeni isimlerle takviye edilmiş bir cast düzenleneceği biliniyor.