Magazin dünyasının en çok konuşulan eski çiftlerinden Gökhan Çıra ve Selin Ciğerci, tekrar gündem oldu. Yaşadıkları kavgalar, boşanmaları, tekrar barışmaları ve tekrar boşanmaları çiftin ilişkisinin sürekli olarak sosyal medyada dikkat çekmesine neden oldu. 

Geçtiğimiz yıllarda kısa bir ayrılık yaşayan çift, yeniden evlenmeye karar vermişti. Ancak bazı şeyler yolunda gitmemiş olacak ki tekrar boşanma kararı aldılar. Gökhan Çıra ise bu ayrılığın ardından hızlı davranan taraf oldu. 

selincigerci

Başka Aşka Yelken Açtı! 

Selin Ciğerci'den ikinci kez boşandıktan sonra yeni bir aşka yelken açan Gökhan Çıra, eski sunucu Sedef Bekiroğlu ile birlikte olduğunu duyurdu. Ancak bu birliktelik de pek uzun sürmedi. 

Evlilik Teklifi Etti 

Geçtiğimiz hafta Gökhan Çıra'nın esmer bir kadına evlilik teklif ettiği iddia edilmişti. Sosyal medyaya düşen fotoğraflar ise bu teklifi doğrular nitelikteydi. 

Yargı'nın Eren Komiseri Uğur Aslan isyan etti: Ailemin yarısı göçük altında Yargı'nın Eren Komiseri Uğur Aslan isyan etti: Ailemin yarısı göçük altında

Ardından Gökhan Çıra, sır gibi sakladığı sevgilisini Instagram'da paylaşarak 'evet dedi' iletisini yazdı. Böylelikle de evlilik iddiaları kesinleşmiş oldu. 

gokhancira

Gökhan Çıra Baba Oldu! 

Tüm bunların ardından Gökhan Çıra, yine Instagram üzerinden şok bir paylaşım yaptı. Baba olduğunu duyuran Çıra, şu paylaşımı yaptı:

Küçücük dünyama hoş geldin prensesim. Seni çok seven bir baban var. Ben sana çok aşık oldum kızım. Hayatım sana feda olsun. Hayırlı bir evlat olursun inşallah sağlıklı huzurlu mutlu büyüyelim canım kızım goş geldin. Dünyamı aydınlattığın için sana ayrıca teşekkür ederim kızım. 

Selin Ciğerci'den Tık Yok! 

Gökhan Çıra ile birlikteyken her fırsatta anne olmak istediğini dile getiren Selin Ciğerci, konuyla ilgili herhangi bir yorum yapmadı. Hatta öyle ki Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra çok çocuk istedikleri için taşıyıcı anne aracılığıyla bebek sahibi olmayı bile düşündü. 

Bunun üzerine sosyal medyada Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra'nın taşıyıcı anne aracılığıyla çocuk yaptığı spekülasyonları yükseldi.