Brent petrol fiyatlarının bir yükselmesi bir düşmesi sebebiyle benzin fiyatları değişiklik göstermektedir. Özellikle döviz kurunda yaşanan artışla beraber petrol fiyatları değişiklik gösterince benzin fiyatlarına zam geleceği duyuruldu.

Brent petrol fiyatlarında yaşanan artışla benzinde zamma sebep oldu. Aralık ayı içerisinde benzin ve motorin fiyatlarında sık sık dalgalanmalar meydana geldi. Bugün, brent petrol fiyatı 83,5 dolar seviyesinde işlem görürken sektörün güvenilir temsilcileri arasında yer alan Cahit Saraçoğlu tarafından aktarılan bilgilere göre bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 84 kuruş zam gelmesi bekleniyor. Motorin fiyatlarına ise herhangi bir zam ya da indirim haberi beklenmiyor.

Benzine 82 Kuruş Zam!

Brent petrol fiyatlarının artış göstermesi ve döviz kurunda olan dalgalanmalar sebebiyle benzin fiyatlarına yeniden zam geleceği duyuruldu. Benzine bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 82 kuruş zam geleceği duyuruldu. Güncel akaryakıt fiyatları:

Emekli resmen sevinçten uçacak! Bayram ikramiyesi 2500 TL'yi bulacak, başvuru şartı da yok Emekli resmen sevinçten uçacak! Bayram ikramiyesi 2500 TL'yi bulacak, başvuru şartı da yok

Şuanda İstanbul’da motorin litresi 22,02 TL’den, benzinin litresi 18,61 TL’den,

Ankara’da motorin litresi 22,22 TL’den, benzinin litresi 18,82 TL’den,

İzmir’de motorin litresi 22,51 TL’den, benzinin litresi 18,82 TL’den satışa sunulmaktadır.