Yaşlı Amca grubu, 2023'ü ülkemizin dört bir yanında verecekleri konserler; yeni klipler ve sürpriz yeni çalışmalarla geçirecek.

Sevilen grup, yılın ilk konserini İstanbul Kadıköy'deki Dorock XL Kadıköy adlı mekanda gerçekleştirecek. Dorock XL'nin Kadıköy konseri 27 Ocak tarihinde yapılacak.

TRT 2 Viyana Filarmoni Orkestrası Yeni Yıl Konseri Saat Kaçta? Tekrarı Var Mı? TRT 2 Viyana Filarmoni Orkestrası Yeni Yıl Konseri Saat Kaçta? Tekrarı Var Mı?

Yaşlı Amca, 2012 senesinde dijital kayıtlarına başlayan, vokalde ve ritim gitarda Artun Özoğlu, lead gitar ve geri vokalde Can Aydınoğlu, davulda Yağız İpek ve bas gitarda Hüseyin Tosun’un olduğu bir Türk rock grubudur. Yaşlı Amca, 2015'te kariyerinin ilk resmi çalışması olan "Sabaha Kadar" adlı EP'yi yayımladı. Sonrasında 2016'da "Giderdi Hoşuma" ve ''Ve Ben'' adlı iki tane tekli çalışması gerçekleştirdi. 2017'de ise tekli çalışması ile sinyallerini verdikleri "Akşamüstü'' albümü ile sevenlerinin karşısına çıkan Yaşlı Amca, albümün ardından 2018'de ''Kafam Karışık" ve 2019'da "Anla Hain" ve "Götürün Beni" adlı 2 tekli çalışması daha yayımladı. Son olarak da 2020'de grubun kendi ismini taşıyan "Yaşlı Amca" adlı albümü ve "Kal Ki Adeta" adlı tekliyi yayımladılar. 2021'in Haziran'ında “Hoş” isimli teklisi ve video klibiyle yılın ilk çalışmasını çıkardı. Eylül 2021’de “Eymir” isimli akustik bir şarkı çıkardılar. En son çalışmalarını 2021 Ekim'inde, “Sal Beni” adlı teklisini karikatür temelli bir video klip ile yayınladılar. Grup 2021'in son ayında “Evleniyor” isimli teklisini bir video klip ile yayınladı.2022 yılının Ekim ayında “Keşke Herkes” isimli üçüncü albümünü yayınlayan grup, bu albüm özelinde çekilecek olan dört tane klip ile sevenleriyle buluşacak.