6. sezonu ile finale hazırlanan Yasak Elma dizisi transferlere doymuyor. Geçtiğimiz hafta Yasak Elma 162. bölümde diziye Nehir Erdoğan'ın dahil olması akabinde bu hafta da yepyeni bir isim oyuncu kadrosunda yer alacak. Yasak Elma Aslan kimdir? sorusu bu akşam yayınlanacak olan Yasak Elma 163. bölüme damgasını vuracak. Peki Yasak Elma Aslan karakterini kim oynuyor? Sarp İkiler kimdir? İşte detaylar

Ekranların Dallas dizisini ülkemize taşıyan ve 6 sezondur soluksuz izlenen dizisi Yasak Elma bu sezon final yapmaya hazırlanırken, her yerden her şeyin çıkabileceği dizi olarak yorumlanan Yasak Elma yine bir sürpriz yaparak yeni sezonda devam edeceği iddia ediliyor. 

Yasak Elma dizisi yeni karakterlerin dahil olması bu iddiaları kuvvetlendirirken, geçtiğimiz hafta Nehir Erdoğan'ın dizinin akışını değiştirmesi sonrasında bu hafta da Sarp İkiler kadroya dahil oluyor. Yasak Elma Aslan bu akşamın merak konusu oluyor. 

Haziran ayında final yapacağı belirlenen ve izleyicinin de yavaş yavaş buna hazırlandığı Yasak Elma dizisi bu akşam 163. bölümünde Julia ile Doğan'ın arasında sadece dostluk ilişkisinin çıkması izleyiciyi memnun ederken, bu durumdan hoşnut olmayacak kişi ise Yıldızla barışmasının önünün açılacağına inanan Ender oluyor.

Ömer Dizisinde Flaş Gelişme! Netflix'teki Dizisi İçin Kadrodan mı Ayrılacak? Ömer Dizisinde Flaş Gelişme! Netflix'teki Dizisi İçin Kadrodan mı Ayrılacak?

Birsen Altuntaş'ın haberine göre Yasak Elma dizisine taptaze bir karakter dahil oluyor. Yasak Elma Aslan kimdir? sorusu tam da bu sırada karşımıza çıkıyor. 

Yasak Elma Aslan kimdir?

Sürpriz bir karakter daha Yasak Elma dizisine dahil oluyor. Yasak Elma dizisi yeni karakteri Aslan olurken, üniversite öğrencisi olarak karşımıza çıkan Aslan, Julia'nın yakını olarak tanıtılacak. 

Sarp İkiler Yasak Elma Aslan'ı olacak iken genç oyuncu da soruluyor.

Yasak Elma Aslan'ı Sarp İkiler rol aldığı diziler

1997 yılı İstanbul doğumlu olan Sarp İkiler, ilk kez 2019 yılında Hercai Caner'i olarak karşımıza çıkmıştır.  2020’de Son Yaz dizisi kadrosunda yer alan genç oyuncu Yasak Elma Aslan olarak kariyerinin yıldız dönemine gireceği öngörülüyor.

Yasak Elma final yapacak mı?

6. sezonu ile Pazartesi akşamlarının en sevilen dizileri arasında yer alan Yasak Elma dizisi bu sezon sonunda final yapacağı açıklanmıştı. Yapımcıların ve oyuncuların bu ortak kararı devam ederken, her şeyin olabileceğinin ön görüldüğü dizinin kemik izleyicisi dizinin final yapmasını istemiyor.