MEDYAPIM'ın yapımcılığını üstlendiği Yasak elma dizisinde bu akşam, eski bölüm yayımlandı. Yayın akışında da yeni bölümün yer almadığı görülürken, dizinin sevenleri 'Yasak Elma'nın günü mü değişti' aramaları yapmaya başladı. Peki Yasak Elma'nın yeni bölümü bugün neden yayımlanmadı? Yasak Elma'nın yeni bölümü ne zaman yayımlanacak?

Yönetmen koltuğunda Ece Erdek Koçoğlu'nun oturduğu FOX TV'nin sevilen dizisi Yasak Elma, entrikalı konusu ve sevilen oyuncularıyla oldukça yüksek reytingler almaya devam ediyor. Başrollerinde ise Eda Ece, Şevval Sam, Biran Damla Yılmaz ve Murat Aygen yer alıyor. 

2-7

Afra Saraçoğlu'nu Paket Edip Edremit'e Gönderdi! Yalı Çapkını'nın Başrolü Değişti Afra Saraçoğlu'nu Paket Edip Edremit'e Gönderdi! Yalı Çapkını'nın Başrolü Değişti

Yasak Elma Yeni Bölüm Ne Zaman?

Yasak Elma yeni bölümü bu akşam yayımlanmayacak. Bugün 160. bölümün tekrarının yayımlanacağı dizide, yeni bölüm, 9 Ocak'ta yayımlanacak. 

Yasak Elma 160. Bölümde Neler Oldu?

Yasak Elma 160. bölümde Yıldız ve Doğan uzun süredir beklenen konuşmayı yapmıştı. Konuşma sonrası Doğan'dan bir hareket bekleyen Yıldız, aslında amacına da ulaştı. Doğan, Ender'den boşanmak istediğini söyleyerek harekete geçti. Kumru ve Selim ise mutlu bir şekilde ilişkilerine devam ederken, yaşadıkları bir karşılaşma her şeyi alt üst etti.