Yasak Elma dizisi için alınan final kararından vazgeçildi iddiaları sosyal medyada almış başını gidiyor. Yasak Elma dizisi 6. sezonunda da Pazartesi günlerinin yıldızı olarak parlamaya devam ederken bu sezon sonu artık final yapacağı kesinleşmişti. Ancak son gelen haber sonrasında Yasak Elma'nın 7. sezonunun da olacağı iddia ediliyor. 

Gerisinde ne diziler bıraktı dedirten Yasak Elma bu sezonunda da adeta fırtınalar estiriyor. Öyle ki dizinin reytingleri yerinde olsa da ne yapımcılar ne de oyuncular artık dizinin daha fazla uzamasını istemiyor. Ancak Yasak Elma dizisi özellikle de son bölümlerde birbirinden başarılı isimleri de kadrosuna dahil etmeye devam ediyor. 

Senaryo baştan yazıldı

Her bölümde ne olacağının bilinemediği Yasak Elma dizisi hakkında türlü türlü iddialar almış başını giderken, Geçtiğimiz hafta Yasak Elma Julia karakteri ile diziye dahil olan Nehir Erdoğan, adeta dizinin gidişatını değiştiriyor. Senaristlere konu değiştirten Nehir Erdoğan başarısı ile dizinin en çok konuşulan ismi olma yolunda ilerliyor. 

Julia'nın gelmeden önce senaristler seneler öncesinden beri Doğan'ın sevgilisi olacağı senaryosunu oluştururken, YILDOĞ hayranlarının tepkileri sonrasında da kadim dostu olarak karşımıza çıkmıştı. 

Şevval Sam, Biran Damla Yılmaz, Eda Ece, Murat Aygen ve Nehir Erdoğan gibi başarılı isimlerin bir arada olduğu Yasak Elma dizisine bu hafta yepyeni bir karakter dahil oluyor.

Alparslan Büyük Selçuklu İfşa Edildi! Devletin Direği Amidülmülk Geliyor Alparslan Büyük Selçuklu İfşa Edildi! Devletin Direği Amidülmülk Geliyor

Yasak Elma Aslan geliyor

Geçtiğimiz hafta son sahnede karşımıza çıkan bir üniversite öğrencisi merak edilmişti. Nehir Erdoğan'ın gelmesi ile değişen senaryonun daha farklı bir noktaya taşınmasını sağlayacak olan Aslan karakterini oynayan oyuncu Sarp İkiler olurken, dizinin ana kadrosuna sonradan gelip de oturmayı planlıyor. Yasak Elma Aslan karakteri üniversite öğrencisi olarak dizide yer alırken, Julia'nın desteklediği bir öğrenci olarak sır dolu hikayesi ile karşımıza çıkıyor. 

Son Yaz dizisinde çok sevilen Arda ateş karakteri ile bizlerle birlikte olan oyuncu Sarp İkiler, Yasak Elma dizisi ile adeta kariyerinin zirvesine ulaşacağını söylüyor. 

Yasak Elma final yapmayacak mı?

Yasak Elma dizisi 6. sezon sonunda final yapacağı açıklaması sonrasında diziye katılan birçok önemli oyuncu sonrasında, yapımcılar final kararından vazgeçti dedirtiyor. Peki Yasak Elma final yapmayacak mı? Dizinin ekibi ya da yapımcılarından henüz bu konu da net bir açıklama gelmemişken, zaten sürprizlere bayılan dizi ekibinden her an bir haber gelebilir. 

Yasak Elma filmi çekilecek

Yasak Elma yeni bölümü ile bu akşam ekranlarda olacakken, final yapacağı iddiaları ile alakalı deaylar oluşmaya başladı. Birsen Altuntaş'ın haberine göre Yasak Elma dizisi 6 sezondur seyirciyi ekrana kilitlemeye devam ediyor. Disney Plus’ın hangi yeni projeleri aldığı konusunda da yeni bilgiler edindim. Platform aynı bünyede olan FOX’un fenomen dizisi Yasak Elma’nın filmini yayınlayacak. Geçen yaz çekilmesi planlanan proje ekip çok yorgun olduğu için bu yıla ertelenmişti. Medyapım’ın filmi bu yaz çekeceği konuşuluyor. Öte yandan Yasak Elma’yla ilgili kulislerde bir de bomba bilgi dolaşıyor. Fenomen dizinin bu sezon biteceği açıklanmış, başta Eda Ece olmak üzere oyuncular da bu bilgiyi teyit etmişti. Ancak resmi bir bilgi olmamakla beraber duayen yapımcı Fatih Aksoy’un hâlâ çok yüksek reytingler alan dizinin 7. Sezonu da çekmeyi düşündüğü öğrenildi.