Türk dizi dünyasının Dallas'ı Yasak Elma dizisi 7. sezonun hazırlanırken bir de yaz sezonunda Disney plus ile ortaklaşa çalışarak film çekecek. 6. sezonuna başlarken tüm izleyicinin inşallah barışırlar dediği Yıldız ve Doğan, aradan aylar geçmesine rağmen yine ayrılar. Yasak Elma dizisi bu sezon adeta YILDOĞ aşkına hürmeten reytinglerini korurken, senaristin inadına ikiliyi bir araya getirmeme senaryoları ise diziyi daha da izlenir kılıyor. Yasak Elma dizisinde Yıldız ile Doğan'ı daha uzun süre bir arada göremeyeceğimiz gelişmeler mevcut. 

Yasak Elma yeni bölümü ile bu akşam ekranlarda olmaya hazırlanırken, geçtiğimiz haftalarda ortaya çıkan Julia karakteri ise kancayı Doğan'a takmış gibi gözükmek istemese de izleyicinin yakın metrajı sayesinde ortaya çıkıyor. 

Kızılcık Şerbeti Yayından Kalkıyor! RTÜK Kararını Verdi Kızılcık Şerbeti Yayından Kalkıyor! RTÜK Kararını Verdi

Yasak Elma YılDoğ aşkının arasına bu akşam yeni bölümde yeni bir engel giriyor. Yasak Elma Yıldız'ını 7 Kocalı Hürmüz'den daha fazla evlenecek yeni karakter ise ünlü bir iş insanı olacak. ünlü bir gece kulübü işletmecisi olan Ata, Yıldız'ın kalbine fethetmeye çalışacak. 

YILDOĞ aşkını unutun

2 sezondur neredeyse dizideki tüm kadınlarla birlikte olan Doğan'ın kalbi Yıldız'da olsa da araya giren Julia, birlikte olmalarını engelleyecek tek isim olurken, kızı hatırına bile olsa Yıldız'ın ilerleyen bölümlerde Doğan ile barışmayacağı hatta diziye dahil olan Yasak Elma Ata ile birlikte olacağı ön görülüyor. 

Yasak Elma Ata kim?

Yakışıklı oyuncu Utku Ateş Yasak Elma dizisi bu akşam ki yeni bölümünde izleyici karşısına çıkacak. Doğan Yıldız hayranlarının sevmeyeceği bu karakter Yıldız'ı baştan çıkartacak. En son Hayat Bugün Mert'i olarak karşımıza çıkan Utku Ateş, kariyerinin çıkış noktasını Gönül Dağı dizisinde canlandırdığı Serdar karakteri ile yapmıştı.