Selim'in anne ve babasının geleceği iddialarının ortada dolaştığı Yasak Elma 162. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?  Doğan ve Yıldız'ın bir türlü kavuşamadığı Yasak Elma dizisinde heyecan özellikle de son bölümde oldukça fazla idi. Yıldız ve Ender'i bir araya getirecek olan yeni karakterin gelmesi sonrasında yaşanacaklar adına Yasak Elma 162. bölüm fragmanı araştırılıyor. Dallas'ı da geçen Yasak Elma dizisi yeni bölüm fragmanı Youtube ve FOX TV üzerinden merakla araştırılıyor.

6. sezonunu yaşayan ve Yıldız'ı adeta 7 Kocalı Hürmüz'e benzetmek adına her şeyin yapıldığı, 'bu kadar da olmaz' dedirten sahneleri ile her hafta çok yorumlanan Yasak Elma 161. bölümünde çok dikkat çekecek olaylar yaşandı. Öyle ki bu sezon sonu final yapacağı söylenen Yasak Elma dizisine ardı arkası kesilmeyen transferler gerçekleşirken, Doğan'ın unutamadığı aşkını gelmesi ile dizi daha da heyecanlanacak deniliyor. 

Yasak Elma 162. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yasak Elma dizisi son bölümünde Yıldız ile Ender'i bir araya getirip adeta tekrardan planlar kurmasını sağlayacak yeni bir karakter dahil oldu. Yurt dışından Doğan'ın unutamadığı aşkının gelmesi ile yer yerinden oynadı. Dizinin hemen bitiminde yayınlanmayan Yasak Elma 162. bölüm fragmanı ile alakalı detaylar araştırılıyor. 

Doktor Selim ve Kumru gerginliği

Kumru ile Selim arasında yaşanması olası aşkın önünde o kadar çok engel var ki. Kumru aşkı bulsa da söylediği yalanlar başına çorap örecek. Annesi Handan'ın da aynı çocuktan hoşlandığı mide bulandıran sahneler olarak yorumlanan sahnelerin devamlılığının olup olmayacağının merak edildiği Yasak Elma 162. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yasak Elma izleyicisi gerek Youtube gerekse de FOX TV resmi internet sitesi üzerinden Yasak Elma 162. bölüm fragmanını araştırıyor.  

Dokuz Oğuz Karakteri Yüzbaşı Batur Karanlık Kimdir? Dokuz Oğuz Karakteri Yüzbaşı Batur Karanlık Kimdir?

Nehir Erdoğan geldi

Diziye Doğan'ın en büyük aşkı olarak gelmiş olan oyuncu Nehir Erdoğan olacak iken ikilinin en büyük ve en güçlü düşmanı olarak gösteriliyor.  Julia karakteri Doğan'ın başını döndürecek iken gözler Ender ve Yıldız'da olacak.

Doğan göründüğü gibi değil

Yıldız aşkı ile yanıp tutuşan Doğan Ender ile evli olsa da Julia'nın gelmesi ile 'hiç de göründüğü gibi değilmiş'' dedirtecek.  Ender ile Yıldız güçlerini birleştirdiği bölüm olan Yasak Elma 161. bölüm sonrasında yeni bölüm fragmanı dizinin önümüzdeki bölümü adına merakla araştırılıyor. 

Handan deşifre olacak

Yasak Elma 162. bölüm fragmanı henüz yayınlanmasa da sosyal medya da Kumru ile Selim birlikteliği sonrasında Handan'ın deşifre olacağı ve bu durumun da Kumru'nun çıldırmasına mahal vereceği ön görülüyor.  Kumru, Selim ile Handan'ın sevgili olduğunu öğrenince kıyamet kopacak.  

Selim ayrılacak mı?

Yasak Elma 162. bölüm fragmanı özellikle de Selim'in diziye devam edip etmeyeceği sorusunun yanıtı adına merak ediliyor. Hem annesi hem de kızıyla sevgili olan Selim, Kumru tarafından affedilirse önlerinin açık olduğu iddialarının yanı sıra bir de diziden çıkma durumu mevcut. Handan'ın türlü türlü planlarının hedefinde olacak olan Selim'in birkaç bölüme diziden ayrılacağı da iddialar arasında 

Julia kötü bir karakter mi?

Yasak Elma yeni bölümde yeni gelen oyuncu Julia'nın iyi mi kötü mü olduğu merak edilirken, Yasak Elma 162. bölüm fragmanında bu detay belirlenecek.  Dizinin hemen bitiminde yayınlanmayan fragman, yayınlanır yayınlanmaz haberimizde olacak.