İlk başladığında tek sezonluk kısa dizi olarak başladığı açıklanan ancak izleyicinin reytinge boğması sonrasında hikayesi uzatılan Yargı dizisinin ipi çekildi. Senarist ve yapımcılarının hikayesini çok uzatmayacağı söylenen Yargı dizisi final için kolları sıvadı. Artık o aylardır beklenen 6 ay sonrası zaman atlaması geliyor. Mayıs sonu Haziran başı final yapacak olan Yargı dizisi final kararı akabinde bir çok neden var. İlk neden hikayenin uzatılmak istenmemesi olarak açıklanırken, diğer neden ise yeni başlayacak ve adeta Kanal D'nin kalesi olarak gösterilecek olan dizis Kraliçe dizisi olduğu söyleniyor. 

Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun başrollerinde yer aldığı Yargı dizisinde son zamanlarda yaşanan yaprak dökümü aslında final çanlarının çalmaya başladığının göstergesi olarak karşımıza çıkıyor. Yargı dizisi finali yapımcılar tarafından onay almışken, yeni sezonda Queen Sugar uyarlaması olarak karşımıza çıkacak olan Kraliçe dizisinin Pazar akşamları yayınlanması bekleniyor. 

Yargı finali sonrasında dizi başlayacak

Yeni sezon dizisi olarak karşımıza çıkacak olan Kraliçe dizisi, şimdiden çok büyük merak uyandırmışken, Burcu özberk ve Gökhan Alkan çiftinin uyumu da merak ediliyor. 

Kanal D'nin kalesi olacak

Kanal D ekranları yeni sezonda diziler konusunda pek de başarılı olamamış gibi dururken, hayalleri adeta yeni sezona bırakmış gibi duruyor. Pazartesi akşamı ilk bölümü ile ekranlara gelen Veda Mektubu'da Kanal D 'nin yüzünü güldüremeyecek gibi duruyor. Kraliçe dizisi umutları şimdiden yeşeriyor.

Burcu Özberk'in Deniz, Gökhan Alkan'ın ise Ateş karakteri ile karşımıza çıkacağı Kraliçe dizisi Zeynep'i olarak karşımıza Selin Şekerci çıkıyor. 

Kadro tamamlandı

Kraliçe dizisi oyuncu kadrosu şu isimlerden oluşuyor.

Ayşe Akın, Serhat Parıl, Afra Karagöz, Enez Koçak, Ecenaz Üçer, Ege Semih Erken, Melis Özçimen, Caner Nalbantoğlu, Merve Honca, Ferhat Yılmaz, Gülşehri Mina Kekeç, Umut Kaplıca ve Cihat Tamer 

Aile Dizisi Nerede Çekiliyor? İşte İzmir'in EN Nezih Semtleri ve Dizinin Taşınacağı İl Aile Dizisi Nerede Çekiliyor? İşte İzmir'in EN Nezih Semtleri ve Dizinin Taşınacağı İl