Yargı dizisi hakkında her bölüm de türlü türlü iddialar ortaya atılmaya deva ediyor. Yargı dizisi 53. bölümü ile ekranlarda olmaya hazırlanırken, Yargı dizisi nasıl bitecek? Yargı finalinde ne olacak sorusunun da yanıtı ortaya çıktığı konuşuluyor. Amir arafından yargılanacağı bilinen Ceylin'in Ilgaz'ı öldürdüğü sosyal medya da çok konuşulurken aslında gerçeğin hiç de beklenen gibi olmadığı iddiaları mevcut.  Peki Yargı finalinde ne olacak?

Yargı dizisi ilk başladığı sezonda tek sezonluk dizi olarak açıklanmış ancak izleyici tepkisi ve reytinglerin de üst sıralarda seyretmesi sebebiyle devam kararı almıştı. O zamandan beri konuşulan 6 ay sonrası sahnesi sızdı. 

Meşhur 6 ay sonrası geliyor

Yargı dizisinde hikaye Kaya ve Erguvan aileleri arasında gitgeller yaşarken, dizinini sonuna ulaşıldığı iddiaları ortalıklarda dolaşıyor.  Bu gidişat dizinin finalinin yakın olduğu konusunu gündeme çıkarırken, yapımcıların 'dizi uzun sürmeyecek' açıklaması sonrasında bu sezon sonun da final yapması bekleniyor. 

Uzun zamandır beklenen 6 ay sonrası sahnesinin geleceği tahmin edilirken, Ilgaz'ın öleceği ve katilin de Ceylin olacağı konuşuluyor. Ancak ters köşeleri seven dizi ile alakalı türlü türlü iddialar da mevcut. 

Ceylin'in birini öldürme suçundan yargıya alındığı iddiaları konuşuladursun bir de Ilgaz'ın öleceğinin gündeme çıkması Ceylin Ilgaz'ı öldürecek dedirtiyor. Aslında bunun bir ters köşe olduğu da söyleniyor. 

Şevket Çoruh'un Dizisi Tetikçinin Oğlu ŞOK Detayla Geliyor Şevket Çoruh'un Dizisi Tetikçinin Oğlu ŞOK Detayla Geliyor

Katil Yekta mı?

Yargı dizisi yayınlanan son bölümünde ortaya çıkan iddiaları izleyiciye katilin Yekta olduğunu düşündürdü. Ilgaz'ın Yekta tarafından öldürüleceği ve suçu da Ceylin'e atacağı söyleniyor. 

Geçen bölümde Yekta'nın küçük bir sahnesinde katil ile alakalı açıklama yaptığı iddia ediliyor.  Ve bu açıklamada katilin Yekta olduğu kanısına vardırıyor. 

Sema Ergenekon mesaj veriyor

Bu sezon sonu final yapacağı konuşulan Yargı dizisi senaristi Sema Ergenekon , Senaristliğini yaptığı tüm dizilerde aslında son yaşanacak olan tüyolarını verdiği bilinirken, dikkatli izleyici olayın bu konu üzerinden yoğunlaşacağını belirtiyor.