Pazar günlerinin sevilen dizisi Yargı 3. sezon imzası atıldı mı? sorusu geçtiğimiz gün dizi yapımcıları tarafından yapılan açıklama sonrasında merak edildi. Peki heyecanın tam sürat devam ettiği Yargı dizisi final mi yapacak? Yargı dizisi bu sezon bitecek mi? İşte merakla beklenen yapımcıların final açıklaması

Şevket Çoruh'un Dizisi Tetikçinin Oğlu ŞOK Detayla Geliyor Şevket Çoruh'un Dizisi Tetikçinin Oğlu ŞOK Detayla Geliyor

Yargı dizisi bu akşam 52. yeni bölümü ile ekranlarda olacakken, en çok merak edilen konu kimin öleceği... Ilgaz'ın aracına yapılan saldırıdan sonra kimin öleceğinin çok merak edildiği Yargı dizisi ile alakalı olarak geçtiğimiz gün yapılan açıklama da dikkatleri üzerine topladı. Öyle ki Yargı dizisi bu sezon sonunda final yapacağı iddiaları mevcuttu. Dizinin senaristleri geçtiğimiz aylarda 'uzamaması' konusunda yapımcılara çağrıda bulunurken, yapımcılar da 'tadında bırakacağız' demişti

Yargı final mi yapacak?

Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in başrollerinde yer aldığı Yargı dizisi Pazar akşamları Teşkilat ile kafa kafaya ilerleyiş sergiliyor. Reytinglerde bu kadar iyiyken hakkında dolanan final iddiaları ise kemik izleyici kitlesinin canını sıkıyor. Dizinin 3. sezonu görüp göremeyeceği konusu merakla takip edilirken, işte tüm merakı giderecek o açıklama yapıldı. Peki Yargı final mi yapacak?

Yargı dizisi ilk sezonundan beri var olan '6 ay sonrası' konusu henüz gelmemişken, tüm gizemin ortaya çıkacağı bu konunun final bölümünde işleneceği biliniyor. 

Yurt dışında oldukça ilgi görüyor

Ülkemizde izlenme rekorları kıran Yargı dizisi yurt dışı satışları da başını almış giderken, dizinin tam da zirve noktasında hakkında çıkan final iddiaları merak ediliyor. 

Sema Ergenekon kafaları karıştırdı

Yargı dizisinin başarılı senaristi Sema Ergenekon dizinin final yapıp yapmayacağı konusunda geçtiğimiz gün şaibeli bir paylaşım yapmış ve Yargı dizisi 3. sezon devam edecek mi sorusuna yanıt olarak 'no comment' yanıtını vermişti. 

Onay yok gibi duruyor

'Yorumsuz' paylaşımı yapan senaristin bu sözleri üzerine izleyici tarafından '3. sezon onayı almadı' yorumları yapılırken, devam etmesini isteyen izleyici kitlesi de bir hayli fazla. 

Yargı finali için izleyici 2'ye bölündü

Yargı dizisinin final ile alakalı olarak izleyici 'boş yere sürüklenmemeli' yorumları ile final yapması gerekliliğinden bahsederken, diğer taraftan da ' bu kadar heyecanlı bir noktada nasıl biter' yorumları da yapılıyor.