Alparslan Büyük Selçuklu İfşa Edildi! Devletin Direği Amidülmülk Geliyor Alparslan Büyük Selçuklu İfşa Edildi! Devletin Direği Amidülmülk Geliyor

Yargı dizisiyle ilgili araştırmalar arama motorları üzerinde araştırılmaya devam ediyor. Ali Bilgin’in yönetmenliğini üstlendiği ve senaryosunu Sema Ergenekon’un kaleme aldığı Yargı dizisi Pazar gününe damga vurmaya devam ediyor. Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’in başrollerinde olduğu Yargı sosyal medyada gündem olmayı başardı. Yılbaşı sebebiyle geçen hafta yayınlanmayan Yargı dizisi hayranları tarafından dizinin akıbeti merak edilmektedir. Yargı final mi yaptı? Sorusu arama motorları üzerinde araştırılmaya başlanırken Yargı bu akşam var mı neden yok? Gibi araştırmalar yapılmaya başlandı.

Yargı Bu Akşam Var Mı?

Yargı bu akşam var mı? sorusu arama motorlarında araştırılırken dizinin başrol oyuncusu Ceylin yani Pınar Deniz resmi twitter hesabı üzerinden “Ne demek bugün günlerden Yargı değil” paylaşımını yaptı. Böylece Yargı bu akşam var mı sorusu cevap bulmuş oldu. Yargı dizisinin merak içerisinde beklenen 50. Bölümü 8 Ocak 2023 Pazar günü Kanal D ekranlarında yayınlanmayacak. Yargı dizisinin yayınlandığı saatte Belalı Tanık adı verilen film oynayacak.

Yargı Yeni Bölümü Ne Zaman?

Yargı yeni bölümü 15 Ocak 2023 Pazar günü Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Dizinin yeni bölümü ile ilgili yeni detaylar geldiği takdirde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.