Kanal D ekranlarının Pazar günü dizisi olarak karşımıza çıkan Yargı 1 Ocak'ta var mı? Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu2nun başrolünde yer aldığı Yargı 49. Bölümü geçtiğimiz hafta yayınlanmıştı. Yeni yıl münasebetiyle dizilerin yeni bölümlerinin yayınlanmaması sebebiyle gözler hayranları tarafından Yargı dizisine çevrildi. Peki Yargı 1 Ocak 2023 yeni bölüm var mı? Yargı bu akşam var mı sorusunun yanıtı Kanal D 1 Ocak Yayın akışında karşımıza çıktı. 

1 Ocak 2023 Kanal D yayın akışı Yargı Yeni bölüm bu akşam var mı? Yargı 1 Ocak var mı sorularının yanıtının bulunması adına merakla araştırılırken, yeni yıl, dizi severleri pek de mutlu etmeyeceğe benziyor. Yeni yıl ertesi Yargı dizisi ekranda olacak mı sorusunun yanıtını araştırdık. 

Yeni Sezonunda adeta küllerinden doğan Yargı dizisi, her Pazar akşamı izleyicinin karşısına çıkmakta. Öyle ki her hafta yaşanan heyecana ortak olan izleyici, Yargı 1 Ocak yeni bölüm olacak mı araştırmasına başladı. Peki Yargı 1 Ocak var mı? Yok mu?

Yargı 1 Ocak Var mı?

Yargı dizisi 50. Bölümü merakla beklenmekte. Geçtiğimiz hafta yayınlanan Yargı 59. Bölümü sonrasında gözler yeni bölüme çevrilmişken, ortaya atılan iddiaların doğru çıkması, dizi severlerin canını sıktı. Kanal D Yayın akışına baktığımız zaman Yargı dizisinin yeni bölümü yayınlanmayacak.  1 Ocak yayınlanması beklenen Yargı dizisinin yerine Kanal D yayın akışında karşımıza Pi'nin Yaşamı isimli yapım çıkacak. 

6 Şubat Bu Akşam Diziler Var mı? Yasak Elma, Alparslan, Ömer Yeni Bölümleri Olacak mı? 6 Şubat Bu Akşam Diziler Var mı? Yasak Elma, Alparslan, Ömer Yeni Bölümleri Olacak mı?

1 Ocak Kanal D yayın akışı

  • 09:45 Magazin D Pazar

  • 13:00 Arda ile Omuz Omuza

  • 14:00 Balerin ve Afacan Mucit

  • 15:45 Üç Kız Kardeş

  • 18:45 Kanal D Ana Haber Hafta Sonu

  • 20:00 Pi'nin Yaşamı