Ters köşelere doymayan dizi Yargı'da şok ayrılıklar sonrasında yaşanacaklar ile birlikte o merakla beklenen 6 ay sonrası sahnesi yaşanacak. Yargı dizisi bu sezon sonunda final yapacak. Yargı dizisi yeni bölümü bu akşam merakla bekleniyor. Geçtiğimiz gün dizinin kemik karakteri Savcı Pars'ının dizide sonu geldiği açıklanmıştı. Yargı dizisi severler Mehmet Yılmaz Ak, diziden ayrıldı mı sorularını sorarken, usta isim ve AY Yapım'dan konu ile alakalı net açıklama geldi.

Gülcemal Ne Zaman Başlayacak! Melis Sezen Kendine Hayran Bıraktı Gülcemal Ne Zaman Başlayacak! Melis Sezen Kendine Hayran Bıraktı

Yargı dizisi 55. bölümü merakla bekleniyor. izleyici Savcı Pars ne zaman çıkacak sorusunu sorarken, dizide çok büyük teras köşelerin yaşanacağı da sosyal medya kulislerinde konuşuluyor. Geçtiğimiz hafta Yargı dizisi yayınlanan son bölümünde veda dolu sahnelere ortaklık ettik. Yaprak dökümünün devam edeceği dizi hakkında kimsenin bilmediği gerçekler yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başlıyor. 

Salim öldürülmeden önce Yekta'nın oğlu Ömer'e verdiği USB bölümün en çok merak edileni olmuştu. Öyle ki mafyanın gizli gizli aradığı bilgiler aslında bu USB'nin içinde yer almaktaydı. Mafya bu USB'ye ulaşamayınca Salim'in kimseye vermemesi adına öldürüldüğü biliniyor. 

USB Ömer'de

Yargı dizisi 55. bölümde USB Ömer'in elinde. Ancak USB içinde ne olduğunu kimin olduğunu bilmiyor. Ancak sosyal medya da bu konu hakkında bir çok spoiler mevcut. Ceylin tarafından Yekta'nın yanına giden birisi olduğunu söyleyen de var. Diğer taraftan da Engin olduğunu öne sürenler mafyanın baş tacı Engin olarak yorumluyor. 

Rıdvan ve Salim'e veda

Yargı son bölümünde Rıdvan sonrasında Defneyi aramaya gittikleri evde ölü bulunan Salim, bölümün en çok konuşulanı oldu. 

Ömer şaşkın

Yargı 55. bölüm de Engin şoku yaşanacağı ileri sürülüyor. Ömer elindeki USB'yi incelemesi sonrasında ekranlara yansıyan görüntülerde, şakın hali gözlerden kaçmazken, USB'deki kişinin ya çok yakın tanıdık biri olduğu ya da medyatik bir isim olduğu konuşuluyor. 

Ömer USB'yi verecek mi?

Ömer elindeki bombayı patlatmaya hazır olsa da bunu kendi emelleri için kullanacak ve emniyete teslim etmeyecek gibi dururken, aslında hesapta olmayan ve çok arka planda olacak bier ismin Yargı dizisi yeni bölümlerinde ön planda olacağı konuşuluyor.