Yargı dizisinde geçtiğimiz hafta yaşanan ters köşenin yankıları devam ededursun, dizi hakkında türlü türlü iddialar ortaya atılmaya devam ediyor.  Ilgaz'ın aracında yaşanan patlamanın etkisi bir hafta devam etmişken, şimdi de dizi de kilit bir karakter hakkındaki iddialar merakla araştırılıyor. Yargı 53. bölümde yaşanacaklar izleyici tarafından merak ediliyor. Yargı dizisine Baba dizisinden transfer olan Alper Çankaya, Yargı Eyüp'ü olarak karşımıza çıkarken, Eyüp'ün kimin adamı olduğu da soruluyor. 

Yargı dizisinde yaşanacaklar izleyici tarafından merakla beklenirken, o bir türlü gelemeyen zaman atlaması izleyici daha da bir merakta bırakıyor. Diziye 3 bölüm önce dahil olan Eyüp'ün sır dolu karakteri ile alakalı sosyal medya da birçok iddia ortaya atılıyor. 

Kızılcık Şerbeti Yayından Kalkıyor! RTÜK Kararını Verdi Kızılcık Şerbeti Yayından Kalkıyor! RTÜK Kararını Verdi

Heyecanını yitirmeye başlamıştı

Son bölümlerin reytinglerinin azalmasından da anlaşılacağı gibi Yargı dizisi hikayesi olağan şekilde ilerlemekteyken, özellikle de 52. bölüm sonrasında eski heyecan ve aksiyonuna geri döndü dedirten sahneler başladı. Yargı dizisi 53. bölümü merakı izleyici tarafından giderilmek isteniyor. Yargı 53. bölüm öncesinde izleyici dizinin yeni bölümünde yaşanacakları da merak ediyor. Tam da bu sırada, şu sıralar sosyal medya da ortalıklarda dolaşan Eyüp karakterinin sırrının çözüldüğü söyleniyor. 

Eyüp merak ediliyor

Yargı son bölümde Çınar ile karşılaşma sahnesi sonrasında çok konuşulan Eyüp karakteri, ailenin peşindeki yeni dert olarak biliniyor. Ancak Yargı dizisi ters köşeleri ile çok merakta bırakırken, kendisinin ailenin yanında olacak sır bir karakter olabileceği de konuşuluyor. 

Yargı 53. bölüm de daha kesinleşeceği tahmin edilen bu karakterin, Mercan Dede tarafından tutulduğu iddiaları ortalıklar dolanmaktayken, Defne'nin kaçırılması sonrasında bunun imkansız olduğu düşünülüyor. 

Haluk'un adamı olabilir

Yargı 53. bölüm ön izlemesinde izleyicinin yorumları Eyüp'ün Haluk'un adamı çıkma ihtimalini ortaya koyarken, torunu Burak için bu yola baş koyduğu iddiaları mevcut.  

Yargı dizisi bu akşam 53. bölümü ile merakla beklenirken, dizideki Eyüp karakterinin de sırrı bu akşam çözüleceğe benziyor.