Yargı 50. bölüm de Baba dizisinin hiç de sevilmeyen karakteri Ahmet, oyuncu kadrosuna dahil olmuş ve herkes bu adam kime hizmet ediyor sorusunu sordurtmuştu.

Yargı dizisi 51. bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanırken, sosyal medya da şok ifşalar ortaya çıkıyor. Uzun zamandır ekranda olmayan Yargı dizisi yılbaşı arası sonrasında 50. bölümü ile geçtiğimiz hafta ekranlarda yayınlanmışken tam da bölüm sonunda yaşanan detay herkesi şok etti.

Yargı dizisi Pazar akşamları Teşkilat dizisinin tek rakibi olarak karşımıza çıkmakta. Reytinglerdeki başarısı dizinin final yapmasına engel olmadığını açıklayan yapımcılar, dizinin çok uzatılmayacağını açıklamışlar ve bu sezon son olabilir demişlerdi. Yargı dizisi severler bu karar ile adeta şok olmuşken, Yargı ne zaman final olacak sorularının yanıtları da merakla araştırılmaktaydı. Bu akşam 51. bölümü ile ekranlarda olacak olan Yargı dizisinde yaşanacaklar ile alakalı bir çok detay sızdı. 

Yargı 51. bölüm neler olacak?

Ilgaz ve Ceylin'in yakınlaşmasının çok konuşulacağı Yargı 51. bölüm de çift, birbirinden uzak durmaya çalışsa da ufacık bir kıvılcım yan yana gelmelerini sağlayacak. 

Yakınlaşma nereye gidecek?

Yargı 51. bölüm de Ilgaz ile Ceylin'in yakınlaşmalarının ne yola gideceği merakla araştırılacak. İkilinin muammalı bir şekilde devam eden ilişkisinin nereye gideceği de merak konusu olmaya devam ediyor. 

O Kız Dizisini Sevenler Bu Habere Çok Üzülecek! O Kız Dizisini Sevenler Bu Habere Çok Üzülecek!

Baba dizisinde herkesi çıldırtmıştı

Baba dizisinin belki en sevilmeyen karakteri Ahmet'in geçtiğimiz hafta diziye dahil olduğu sözler önüne serilirken, Yargı dizisinde de canlandırdığı karakterin sırrı merakla araştırılır oldu.  İki ailenin peşine düşen bu gizemli karakterin kim tarafından tutulduğu da merak konusu olarak araştırılırken, Yargı 51. bölüm öncesinde şok detaylar ortaya çıktı. 

Yargı teorileri bitmiyor

Yargı dizisi ile alakalı ortaya birçok iddia atılıyor. Öyle ki Alper Çankaya'nın oynadığı karakterin öldü zannedilen Burak tarafından tutulduğu iddiaları mevcut. Dikkatli izleyicinin gözünden kaçmayan birçok detayda Samet Kaan Kuyucu'nun oynadığı gazeteci Burak Yıldırım'ın ölmediği söyleniyor. Geçtiğimiz hafta diziye dahil olan karakterin ise Burak'ın işlerini gördüğü iddia ediliyor. 

Dizi ile alakalı birçok spoiler olarak gösterilen iddialar mevcut iken başka bir iddiada da bu karakterin Ömer'in adamı olduğu söyleniyor.