Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Yargı, iki hafta aranın ardından izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yargı dizisinin fragmanı izleyicilere duygusal bir  bölümün mesajını veriyor. Çok sayıda izleyici Ceylin ve Ilgaz'ın ilişkileri için alacağı kararı büyük bir merakla bekliyor.

Yargı’daki son olayların ardından Ilgaz ve Ceylin arasında neler yaşanacağı merak edilirken Yargı dizisinden tanıtım videosu yayınlandı. Ünlü şarkıcı Sezen Aksu’nun ‘Biliyorsun’ isimli şarkısı eşliğinde eşyalarını toplamaya giden Ceylin, Ilgaz’ın eşyalarını çoktan topladığını görünce ondan vazgeçtiğini düşünüyor. Ilgaz’ın ‘Kokunu duymamak için çektim gittim, bu yatakta nasıl yatacağım bilemiyorum, odaya bile giremiyorum’ ifadeleriyle Ceylin’in ‘Yokluğuna alışmaya çalışıyorum’ sözleri izleyenleri duygulandıracağa benziyor. 

Yargı Dizisinin Kadrosunda Kimler Oynuyor?

Yeni bölümü büyük bir heyecanla beklenen Yargı’nın kadrosunda Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu ile birlikte Merve Ateş, Zeynep Atılgan, Beren Nur Karadiş, Onur Özaydın, Nilgün Türksever, Pınar Çağlar Gençtürk, Elif Melda Yılmaz, Emir Özden, Merih Ermakastar, Muttalip Müjdeci, Şükran Ovalı, Arda Anarat, Uğur Aslan, Zeyno Eracar, Kenan Bal, Mehmet Yılmaz Ak, Cezmi Baskın, Uğur Polat ve  Hüseyin Avni Danyal gibi oyuncular da rol alıyor.

Yargı yeni bölümüyle pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de izleyici ile buluşacak.

Kurtlar Vadisi Seti Sızdı! Kaos Değil Operasyon Konsepti ile Geliyor Kurtlar Vadisi Seti Sızdı! Kaos Değil Operasyon Konsepti ile Geliyor

Yargı Yeni Bölüm Fragmanı: