Yınal'ın akıbetinin merak edildiği Alparslan Büyük Selçuklu 42. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?  Heyecanın tavan yaptığı Alparslan Büyük Selçuklu dizisi bu akşam 41. bölümü ile ekranlardaydı. TRT1'in tarihi dizisi deyince son zamanlarda reytinglerde üst sıralarda seyrettiği Alparslan Büyük Selçuklu 42. bölüm fragmanı dizinin son bölümünün hemen bitmesi akabinde merak ediliyor. 

Alparslan Büyük Selçuklu 42. bölüm 2. fragmanının da yayınlanması akabinde ortaya çıkacak gerçekleri bekleyen izleyici dizinin yeni bölümünde yaşanacakları öğrenmek istiyor.  TRT1 ekranlarının en çok izlenilen tarihi dizisi Alparslan Büyük Selçuklu yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? TRT1 resmi internet sitesi ya da Youtube üzerinden Alparslan Büyük Selçuklu 42. bölüm fragmanına dair araştırmalar neticelendi mi? İşte detaylar

Alparslan'ın Yınal ve Besasiri'nin iş birliğini ortaya çıkarıp çıkaramayacağı konusu sonrasın Seferiye Hatun'un bebeğini kaybedip kaybetmeyeceği de merak ediliyor. 

Alparslan Büyük Selçuklu 42. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? 

Alparslan Büyük Selçuklu 42. Bölüm Fragmanı özellikle de Seferiye Hatun'un akıbetinin ne olacağının öğrenilmesi merak ediliyor. 

Yargı 53. Bölüm Şok İfşa! O Karakter Bakın Kimin Adamı Çıkıyor Yargı 53. Bölüm Şok İfşa! O Karakter Bakın Kimin Adamı Çıkıyor

Sultan Tuğrul'ün önüne atılan hainlerden Yınal'ın tekrardan affedileceğini söyleyenler olduğu kadar, kaderine razı gelemeyerek yeni bir çıkış yolu arayacak diyenler de mevcut. 

Celal'in Besasiri'ye yardım edeceğinin gözler önüne serileceği Alparslan Büyük Selçuklu 42. Bölüm Fragmanı detaylarında izleyicinin karşısına neler çıkacak merak ediliyor. 

Babası ile görüşmeye gitmişti

Alparslan Büyük Selçuklu son bölümünde Seferiye babası Arslan Yusuf ile görüşmeye gitmiş ve sonrasında da Zeren tarafından Seferiye zehirlenmişti.  Grigor'un elinde olan Seferiye Hatun'un akıbetinin belli olduğu, Alparslan'ın Seferiye Hatun'u kurtarmak için verdiği çabanın ön plana çıktığı Alparslan Büyük Selçuklu 41. bölüm sonrasında Alparslan Büyük Selçuklu 42. Bölüm Fragmanı dizinin gelişme bölümü olarak karşımıza çıkacak. Yeni bölümde yaşanacaklar da merak ediliyor. 

Celal İfşa mı olacak?

Alparslan Büyük Selçuklu 42. Bölüm Fragmanında Celal'in ifşasının yaşanacağı söylenirken, dizinin hemen bitiminde yayınlanmayan fragman, yayınlanır yayınlanmaz haberimizde olacak. 

Alparslan Büyük Selçuklu oyuncuları

Alparslan (Barış Arduç)
Akça Hatun (Fahriye Evcen)
Nizamülmülk Mehmet Özgür
Tuğrul Bey (Barış Bağcı)
Çağrı Bey (Erdinç Gülener)
Akınay Hatun (Ayşegül Ünsal)
Karaca Hatun (Rabia Soytürk)
Alpagut (Fırat Topkorur)
Evdokya (Gizem Karaca)
Romen Diyojen (Sarp Levendoğlu)
Kekavmenos (Toprak Sergen)
General Dukas (Sinan Tuzcu)
Seferiye Hatun (Kayra Zabcı)
Tekfur Grigor (Serhat Tutumluer)
Erbasgan (Ferit Kaya)
Rati (Emre Kızılırmak)
Afşin (Emre Bulut)
Selcen Hatun (Betül Çobanoğlu)
Ivan (Mehmet Ünal)
Gevher Hatun (Esila Umut)
Süleyman Bey (Korel Cezayirli)
Tuğrul Bozan (Yurdaer Okur)
Şehver Sultan (Zeynep Özder)
Alexander (Bora Cengiz)
Öke Hatun (Öykü Gürman)
Flora (Dilaray Yeşilyaprak)
Esra Kızıldoğan
Ogeday Girişken

Alparslan Büyük Selçuklu ne zaman bitecek?

2. sezonuna başrol oyuncusu Fahriye Evcen olmadan giren Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin reytinglerinde herhangi bir tökezleme olmamakta iken dizi 2. sezonuna yayınlandığı günün şampiyonu olarak devam ediyor. Herkes dizinin yeni sezonda yayınlanıp yayınlanmayacağını sorarken, dizinin 3. sezonda da devam edeceği söyleniyor.

Alparslan Büyük Selçuklu final kararı mı verildi?

Alparslan Büyük Selçuklu dizisi ne zaman final yapacağı hakkında iddialar ortaya atılmakta iken, gözler konu ile alakalı yapımcılara çevrildi. Dizinin devamı için karar Barış Arduç'ta olduğu söylenirken, tamam derse tamam devam derse devam kararı alınacağı söyleniyor

TRT1 devam demekte

TRT1 kanalı Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin reytinglerinin çok iyi gitmesinden mütevellit, kanala para kazandırdığı için final yapmasını istemiyor.