Rekor kırdıran promosyon anlaşması sağlandı. Emekli promosyonlarının gündemde olduğu özellikle son 2 senedir çalışan promosyonları da merakla bekleniyor. Hem emekli hem de çalışan ceplerini güldürecek olan ek ödemeden faydalanıyor. Kimi zaman ödenen promosyon cepleri doldururken, kimi zaman da hüsranla sonuçlanıyor. 

Emekli Promosyonunda Yapı Kredi'den Flaş Devrim! Son 9 Gün Emekli Promosyonunda Yapı Kredi'den Flaş Devrim! Son 9 Gün

Bu kapsamda son dakika açıklanan promosyon ihalesi sonucunda tam 35.950 TL'lik promosyon ödemesi yapılacak. Yapı Kredi Bankası'nın kazandığı ihale sonucu çalışanları mutlu ederken, adeta ülkedeki tüm promosyonların rekoru kırıldı. 

Bir çok kurum ve kuruluş yen maaşlarını almak adına harekete geçerken, bir anlaşma BOTAŞ'tan geldi. BOTAŞ promosyon ihalesini kazanan Yapı Kredi Bankası çalışan 35.950 TL promosyon ödemesi yapacak. 

BOTAŞ personellerini ilgilendiren son dakika açıklamasında promosyon anlaşmasının nihayete erdiği bildirildi. Uzun süredir devam eden promosyon anlaşmasında en yüksek teklifin Yapı Kredi Bankası tarafından verildiği ve 3 yıllık anlaşma ile personellere 35 bin 950 liralık promosyon ödemesi yapıldığı bildirildi. 

Çalışanlarının menfaatlerini gözeten kurumlar, adeta açık arttırma gibi en fazla promosyon veren banka ile anlaşıyor. Rekor kıran bugüne kadar verilmemiş promosyon ödemesi BOTAŞ çalışanlarına verilecek.