Öğrenciye Müjde! Artık Sınav Ücreti Ödemeyeceksiniz Öğrenciye Müjde! Artık Sınav Ücreti Ödemeyeceksiniz

Özel sektör, memur fark etmeksizin her kurum ya da özel şirket çalışanı için toplu anlaşma imzalayarak onların menfaatine göre hareket ediyor. Promosyon ödemeleri kurum ya da firmanın 3 yıl aynı bankadan maaşlarını almasını sağlıyor. Ve bu kapsamda en çok promosyon ödemesi veren banka ile imzalar atılıyor. Bu imzalar kimi zaman mutlu ederken, kimi zaman da cepleri doldurmayacak miktarda olması ile tepki topluyor.

Özellikle de düşü yapılan MEM ödemeleri çalışanı kimi zaman hiç mutlu etmiyor. Geçtiğimiz haftalarda BOTAŞ çalışanları ile yapılan promosyon anlaşmasının izleri hala sürüyor. 

Promosyonlar konusunda bankalar arası ihaleler süregeliyor. İhaleyi kazanan banka, genel olarak en yüksek promosyonu kabul eden banka olurken, BOTAŞ Yapı Kredi ile yaptığı anlaşma sonrasında çalışanlarına 35.950 TL'lik promosyon ödeme yapılmaya başladı.

Bu kadar yüksek meblağ promosyon ödemesi sayılı olarak yapılırken, bu kapsam da çalışanların adeta ağzı kulaklarına varmış gibi duruyor. 

BOTAŞ promosyon ihalesini kazanan Yapı Kredi Bankası çalışana 35.950 TL promosyon ödemesi yapacak. 

 Çalışanlarının menfaatlerini gözeten kurumlar, adeta açık arttırma gibi en fazla promosyon veren banka ile anlaşıyor. Rekor kıran bugüne kadar verilmemiş promosyon ödemesi BOTAŞ çalışanlarına verilecek.  BOTAŞ personellerinin uzun süredir gündeminde olan ihaleler kapsamında nihayetinde umutlı bekleyiş sona erdi. Ancak bu sefer yapılacak olan ve anlaşma sağlanan promosyon anlaşması ağızları açık bıraktı.