Sevindiren promosyon açıklamalarına bir yenisi daha eklendi. Emekli promosyonlarından sonra kamu kuruluşlarının anlaşmalarını sağladığı çalışan promosyonları gün gün yineleniyor. Kimi açıklamalar çalışanın iştahını kabartırken kimileri de büyük hayal kırıklığı yaşatıyor. 

Çalışan promosyon anlaşmaları kurumlar ile bankalar arasında gerçekleşirken, ihaleyi kazanan banka çalışana onay verilen promosyon ödemesini yapıyor. Emekli ve çalışan için ek ödeme anlamına gelen ve ceplerin rahatlamasını sağlayan promosyon anlaşmalarına gün gün yenisi ekleniyor. 

Bankalar ile anlaşan kurum resmî açıklama yaparken, çalışanlar da merakla bu açıklamaları takip ediyor. Daha önce yapılan anlaşmaların revize edilmesi yoluna bir kurum daha bugün anlaşma sağladı

Sağlık çalışanlarına yapılacak ödeme personelin ağzını açık bıraktı. Türk Sağlık Sen İzmir 1 No'lu Şube Yapı Kredi Bankası ile yapılan anlaşmayı açıkladı. 

Tuvalet Kağıdı İndirimi! Bütün Markalar Raflarda Tuvalet Kağıdı İndirimi! Bütün Markalar Raflarda

Türk Sağlık Sen İzmir 1 No'lu Şube tarafından yapılan açıklama da

''Türk Sağlık Sen olarak banka tarafından yapılan teklifin 3 yıl için geçerli olması 5 yıllık ihale süresinin 3 yıla düşürülmesini istedik. Yaptığımız itirazlara rağmen imza yetkili sendikanın da imzalaması ile 5 yıllık süre için 1. basamak sağlık kuruluşları için 24.000 TL 2. ve 3. basmak sağlık kuruluşları için 31.400 TL’YE Yapı Kredi Bankası ile maaş promosyonu anlaşması yapılmıştır.’’denildi.