Emeklilere gelen maaş zammının hemen ardından hemen her emekli tarafından maaş promosyonuyla ilgili araştırmalar yapılmaya başlandı. Bankalar da birbiriyle yarış halinde olmaya devam ediyor. Yapı Kredi emekli promosyonuyla ilgili açıklamayı yaptı.

Emekli maaşlarına yüzde 30 zam gelmesinin ardından en düşük emekli maaşı 5500 TL tutarına yükseldi. Hal böyle olunca emekliler tarafından en yüksek promosyon veren bankalar araştırılmaya başlandı. Yapı Kredi emekli promosyonu ile en yüksek promosyon veren bankalar arasında yer almayı başardı. Yapı Kredi emekli promosyonundan faydalanmak için üç yıl aynı bankadan maaş alma sözü vermeniz şarttır. Bu sözü vermediğiniz takdirde promosyon ödemesi yapılmayacağı gibi bankadan emekli maaşı almanıza da imkan tanınmayacaktır.

Yapı Kredi Emekli Promosyonu Belli Oldu

Emekli promosyonu kampanyaları 2022 yılından beri bankalar arasında adeta bir yarış haline büründü. Özellikle 2022 yılının Temmuz ayında gelen ara zamdan sonra bankalar müşteri sayısını artırabilmek için birbirleriyle yarışmakta ve emekli müşteri sayısını artırmaya yönelik kampanyalar düzenlemektedir. Yapı Kredi’de bu bankalar arasında yer almayı başardı. Yapı Kredi resmi internet sitesi üzerinde yer alan açıklamaya göre emekli maaşını 3 yıl boyunca aynı bankadan alma sözü veren kişilere 4200 TL ile 7000 TL arasında promosyon ödemesi yapılacaktır. Yapı Kredi tarafından yapılan açıklama sonucu:

3.500 TL Altında Emekli Maaşı Alan Emeklilere: 4.200 TL

3.500 TL – 7.500 TL Arasında Emekli Maaşı Alan Emeklilere: 4.900 TL

Kimse Bunu Bilmiyor! Devlet İş Görüşmesine Gideceklere O Parayı 3 Kere Ödüyor Kimse Bunu Bilmiyor! Devlet İş Görüşmesine Gideceklere O Parayı 3 Kere Ödüyor

7.500 TL – 10.000 TL Arasında Emekli Maaşı Alan Emeklilere: 6.300 TL

10.000 TL ve Üzerinde Emekli Maaşı Alan Emeklilere: 7.000 TL

Yapı Kredi resmi internet sitesi üzerinden sunulan emekli promosyonu kampanyasından faydalanmak isteyen müşteriler Yapı Kredi Bankasının resmi internet sitesi üzerinden, cep şube üzerinden maaş taşıma ve promosyon başvurusu yapabilirler. Anlatılan promosyon kampanyasıyla ilgili detaylı bilgilere Yapı Kredi resmi internet sitesi üzerinden ulaşabilir ya da müşteri hizmetlerini arayarak bilgi edinebilirsiniz.