Bankaların emekli promosyonu kampanyaları devam ederken, maaşını üç yıl boyunca aynı bankadan alacağına dair taahhüt veren emeklilere hangi bankanın ne kadar promosyon vereceği pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Bu kapsamda, ocak ayı itibariyle güncel promosyon kampanyaları araştırılıyor. Yapı Kredi tarafından yapılan açıklamanın arsıdan, ocak ayı emekli promosyon kampanyası belli oldu.

Yapı Kredi Emekli Promosyon Ne Kadar?

Yapı Kredi'nin internet sitesinde yer alan bilgilendirmeye göre, emekli maaşını üç yıl boyunca aynı bankadan alacağına dair taahhüt veren kişiler 4.200 TL'den başlayan promosyon ödemesini almaya hak kazanacaklar. Söz konusu emekli promosyonları, maaş tutarı attıkça 7.000 TL'ye kadar çıkıyor.

3.500 TL Altında Maaş Alan Emeklilere: 4.200 TL
3.500 TL – 7.500 TL Arasında Maaş Alan Emeklilere: 4.900 TL
7.500 TL – 10.000 TL Arasında Maaş Alan Emeklilere: 6.300 TL
10.000 TL ve Üzerinde Maaş Alan Emeklilere: 7.000 TL

Kimse Bunu Bilmiyor! Devlet İş Görüşmesine Gideceklere O Parayı 3 Kere Ödüyor Kimse Bunu Bilmiyor! Devlet İş Görüşmesine Gideceklere O Parayı 3 Kere Ödüyor

Yapı Kredi'nin duyurduğu emekli promosyonu kampanyasından yararlanmak isteyen kişiler, bakanın resmi işlem kanalları üzerinden maaş taşıma ve promosyon başvurusunu iletebilirler. Emekli promosyonu ile ilgili ayrıntılara, Yapı Kredi'nin internet sitesinden ulaşılabilir.