Bankalar Emeklilikte Yaşa Takılanlar kategorisinde 2 milyondan fazla emekliyi kendi bünyelerine çekmek için türlü uygulamaları gündeme taşıdılar.

Bankalar teker, teker promosyon ödeme tutarlarını duyururken, en büyük fırsat Yapı Kredi Bankası’ndan geldi.

Yapı Kredi’den Emeklilere Promosyon Kıyağı

Emekli vatandaşlar, gerek devlet desteklerinden, gerekse bankalardan kredi alma konusunda bir hayli problemler yaşamakta. Emeklilerin belirlenen kapsamların çoğuna dahil edilmemeleri ve birçok alanda yaşadıkları problemlerden ötürü bankalar harekete geçti.

Akbank Mobil Uygulamayı İndirene Anında 10.000 TL Hem de Faizsiz Akbank Mobil Uygulamayı İndirene Anında 10.000 TL Hem de Faizsiz

Kredi almak ya da diğer devlet desteklerinden faydalanmak için belirlenen kapsamların çoğunda emekliler dahil edilmiyor. Bu tarz maddi problemler yaşayan emekli vatandaşların imdadına Yapı Kredi yetişti.

Buna göre maaş ödemelerini iYapı Kredi Bankası’ndan almak için başvuruda bulunan emekli vatandaşlar, 3 yıl kalma şartı ile Yapı Kredi’den tek seferlik promosyon ödemesi alabilecekler.

Yapı Kredi Bankası Emekli Promosyonları

Yapı Kredi Bankası’nın emekli promosyon kampanyasına göre;

3 bin 499 TL'ye kadar emekli maaşı alan vatandaşlar 4 bin 200 TL,

3 bin 500 TL ile 7 bin 499 TL arasında emekli maaşı alan vatandaşlar 4 bin 900 TL,

7 bin 500 TL ile 9 bin 999 TL arasında emekli maaşı alan vatandaşlar 6 bin 300 TL,

10 bin TL'nin üstünde emekli maaşı alan vatandaşlar da 7 bin TL emekli promosyon ödemesi alabilecekler.

5-25

2023 yılı Yapı Kredi Bankası emekli maaş promosyonundan faydalanabilmek için;

Kampanyadan yararlanmak isteyen emekli vatandaşlar üç yıl boyunca Yapı Kredi Bankası’ndan maaş alacaklarını taahhüt etmek zorundadırlar.

Yapı Kredi müşterisi olan vatandaşlar, Yapı Kredi’nin Bireysel İnternet Şubesi’ni ziyaret ederek maaş ödemelerini kolaylıkla Yapı Kredi Bankası’na taşıyabilirler. Ayrıca 444 0 444 / 0850 222 0 444 numaralarından Müşteri İletişim Merkezi ile iletişime geçebilir, yalnızca nüfus cüzdanı ile en yakın Yapı Kredi Şubelerinden işlemlerini gerçekleştirebilirler.

5-24

Yapı Kredi müşterisi olmayan vatandaşlar ise Yapı Kredi Mobil’i indirip müşteri olmak istiyorum seçeneği ile dakikalar içerisinde Yapı Kredi müşterisi olabilir, emekli maaşlarını kolayca taşıyabilirler.

Ayrıca, E-Devlet üzerinden veya SGK Müdürlüklerinden de maaş ödemelerini Yapı Kredi Bankası’na taşıyabilirler.