Yalnız Kurt neden final yapıyor sorgusunun yanıtı verildi. Yalnız Kurt final mi yapıyor soruları uzun süredir sorulmakta iken, yeni yıla 1 kala Yalnız Kurt dizisi final bölümü ile ekranlarda olacak. Peki Yalnız Kurt neden final yapıyor? Yalnız Kurt final sahnesi nasıl bitecek?  Yalnız Kurt finalinde neler oldu? Dizi nasıl bitti? İşte detaylar... 

Geçtiğimiz sezon başlayan ve yaz sezonuna girdiği bölümü final bölümü olarak açıklanan ve final yapmadan biten diziler arasına girmeye ramak kala vazgeçilen Yalnız Kurt final bölümü bu akşam ekranlarda. Osman Sınav imzalı Yalnız Kurt dizisi 2. Sezona başladı başlayalı reytinglerde bir türlü istenileni vermemişken, bir de Cuma akşamı en zorlu reyting savaşının içinde kalmışken, Yalnız Kurt final bölümü kaçınılmaz oldu. 

Yalnız Kurt bu akşam final bölümünü sunacak

Başarılı genç yetenekleri bir arada bulunsa da konusunun ağırlığı gereği Yalnız Kurt reytinglerde yenilmişe benziyor. Daha fazla uzatmanın bir anlamı olmadığına inanan yapımcılar Yalnız Kurt dizisinin fişini çekti.

Osman Sınav'ın yapımcılığında oturduğu Yalnız Kurt dizisi final tarihi geçtiğimiz haftalarda açıklanmıştı. Ancak dizinin kemik izleyici kitlesi bitmemesini istese de hüzünlü son bu akşam yaşanacak.

Yalnız Kurt ani final kararı izleyiciyi bir hayli üzmüşe benziyor. Öyle ki ATV hu sezon yeni başlayan dizilerine yeni bir şans verirken, Yalnız Kurt için neden çabalamadığı da soruluyor. Peki Yalnız Kurt neden final yapıyor?

Yalnız Kurt dizisi bu akşam son kere ekranlarda olurken, ATV adeta diziyi yeni yıla girmemesi için bu kadarı almışa benziyor. Yalnız Kurt yeni yıla giremeyen diziler arasındaki yerini aldı.  Televizyon kanallarında çok sayıda dizinin başlayıp bittiği bu sezonda Cuma Akşamı ATV'nin Yalnız Kurt yerine hangi diziyi koyacağı da merak ediliyor. 

Kurtlar Vadisi Seti Sızdı! Kaos Değil Operasyon Konsepti ile Geliyor Kurtlar Vadisi Seti Sızdı! Kaos Değil Operasyon Konsepti ile Geliyor

Osman Sınav çok çabalasa da olmadı

Uzun zaman önce Kurtlar Vadisi dizisini sunan Osman Sınav'ın çok güvendiği Yapım Yalnız Kurt, Kurtlar Vadisi'nin elinden su içemedi. 

Zaten dizi başaramamıştı

Geçtiğimiz sezon bu zamanlarda başlayan Yalnız Kurt dizisi için beklenti çok büyük olsa da dizi bir türlü istenileni verememişti. Buna rağmen 32 bölüm boyunca ATV dizisine sahip çıkmıştı. Ancak reytinglerdeki tökezleme Yalnız Kurt'a final yolunu açtı

Yalnız Kurt neden final yaptı?

Büyük beklentilerle başlayan ancak yaz sezonu başında Osman Sınav'ın uğraşıları sonrasında devam kararı alınan Yalnız Kurt dizisi senaryosu ne kadar güzel de olsa reytinglerde üst sıralara çıkamadı. Sergilediği negatif eğilim sonrasında Yalnız Kurt final kararı aldı. 

Dizinin konusu çok derindi

Yalnız Kurt dizisi severler aslında dizinin bitmesine çok şaşırırken, dizinin konusunun derinliği final getirdi yorumlarını da yapıyor. Ekranlarda reyting rekorları kıran dizilere bakacak olursak aslında Yalnız Kurt final sebebini de görmüş oluruz