Ekranların vazgeçilmez dizisi Yalı Çapkını yayınlandığı her gün reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Yalı Çapkını dizisinde rol alan karakterler merak içerisinde araştırılmaktadır. Yalı Çapkını dizisinin kurnaz mı kurnaz, uyanık mı uyanık, sinsi mi sinsi yengesi İfakat’in kim olduğu meydana çıktı.

Yalı Çapkını dizisinde rol alan oyuncular arama motorları üzerinde sıklıkla araştırılmaktadır. Özellikle son bölümlere damgasını vuran İfakat karakteri herkesin dikkatini çekti desek yeridir. Yalı Çapkını’nın Sinsirella Yengesi İfakat’in bu hali ağızları resmen açık bıraktı. İfakat’in yıllar önceki halini hiç ama hiç görmediğinize eminiz. Yıllar önce rekor kıran o dizide oynayan İfakat karakteri gündemden düşmüyor. Yalı Çapkını İfakat Kimdir? Sorusu arama motorları üzerinde rekor kırar şekilde araştırılmaya başlandı. İşte, detaylar…

O Kız Dizisinin Sitare'si Sıcak Kafa'dan Anton ile Rol Paylaşacak! O Kız Dizisinin Sitare'si Sıcak Kafa'dan Anton ile Rol Paylaşacak!

Yalı Çapkını İfakat Kimdir?

Son zamanların reytinglere doymayan dizisi Yalı Çapkını’nda İfakat karakteri dikkat çekmektedir. Emre Altuğ’un aşk yaşadığı İfakat karakterinin geçmişi oldukça dikkat çekti. Hem güzelliği hem sinsiliği hem de kurnazlığıyla ön plana çıkan İfakat karakteri, Yalı Çapkını’nda Orhan’ın gizli aşkını canlandırmaktadır. Güzelliğinin yanı sıra oldukça sinsi ve kurnaz bir tip olan İfakat dikkat çekti. Yalı Çapkını İfakat kimdir? Sorusu arama motorları üzerinde sorgulanan sorular arasında yer almaktadır. Yalı Çapkını İfakat karakterini Gülçin Şantırcıoğlu canlandırmaktadır. Gülçin Şantırcıoğlu’nun rol aldığı projeler sizin ağzınızı resmen açık bırakacak.

Gülçin Şantırcıoğlu pek çok dizi, film ve tiyatro oyununda boy göstermiş. Yani televizyon sektörünün içinden gelmiş geçmiş önemli bir oyuncu. Geçmişte hangi dizide rol almış derseniz Elveda Rumeli dizisinde rol almış ve Erdal Beşikçioğlu’nun hayat verdiği sütçü Ramiz karakterinin beyaz tenli kızı olan Hatice’yi canlandırmıştır. Daha sonra Osmanlı Tokadı, Gülpare, Bir Çocuk Sevdim, Nefes Nefese ve Diriliş Ertuğrul gibi projelerde rol almıştır.