Star TV ekranlarının sevilen dizisi Yalı Çapkını’nda rol alan Seyran karakteri yaptığı paylaşımlarla gündeme gelmeyi başardı. Son zamanların parlayan yıldızları arasında bulunan Seyran, bir dergi çekimine katıldı.

Star TV ekranlarının yeni ve sevilen dizisi Yalı Çapkını, yayınlandığı her gün reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Yalı Çapkını dizisinde rol alan oyuncular da yaptığı paylaşımlarla ön plana çıkmaktadır. Ön plana çıkan bir karakterde Seyran oldu. Yalı Çapkını Seyran karakterini bildiğiniz gibi Afra Saraçoğlu tarafından canlandırılmaktadır. Afra Saraçoğlu bir dergi çekimi için kamera karşısına geçti.

Mert Ramazan Demir ile Yalı Çapkını başrolünü paylaşan Afra Saraçoğlu, çamaşırsız pozlar vermesiyle hayranlarının ilgisini çekmeyi başardı. Parlak ve ışıltılı ceketiyle ön plana çıkan Saraçoğlu’nun içine bir şey giymemesi ve sade makyajı dikkat çekti.

Dergi çekimi için çektiği pozlara yenisini ekleyen Saraçoğlu, bir sonraki pozunda ise spor bir sütyen ve siyah eldivenler tercih etti. Kolundaki bileklik ve kulağındaki küpe de dikkatleri çekmeye yetti.

Özcan Deniz’in vesilesiyle şöhret olan Afra Saraçoğlu ilk olarak Fazilet Hanım ve Kızları adlı diziyle milyonlara ulaşmayı başarmış ve adından söz ettirmiştir. Instagramda 6 milyona yakın takipçisi olan Saraçoğlu şuanda Yalı Çapkını dizisinde rol almaktadır. Aslen Girit Göçmeni bir ailenin kızı olarak gündeme gelen Saraçoğlu, duru güzelliğiyle kısa sürede bir hayran kitlesine ulaştı.

Duyduğunuz Tüm Aşk Hikayelerini Unutun... Bu İddia Doğruysa Yer Yerinden Oynar! Duyduğunuz Tüm Aşk Hikayelerini Unutun... Bu İddia Doğruysa Yer Yerinden Oynar!