Reytnig rekorları kırmaya devam eden Yalı Çapkını dizisinin Buçe Buse Kahraman, dizi ve set ortamıyla alakalı yorumlar yaptı. 

Mert Ramazan Demir'in canlandırdığı Ferit karakterinin evlendikten sonra görüşmeye devam ettiği Pelin karakterini canlandıran Kahraman, diziyle ilgili gazetecilerin sorularını yanıtladı. 

bucebusekahraman

Geçtiğimiz haftaki bölümde Ferit'in Pelin'i yalıya getirmesi üzerine Seyran kıyameti koparmıştı. Bu nedenle de sosyal medya üzerinden çok sayıda tepki gelmişti. Kahraman ise konuyla ilgili şunları söyledi:

Biz işimizi yapıyoruz. Ben öyle bakıyorum. Bir karakteri canlandırırken iyi yorum da oluyor kötü yorum da oluyor. İnsanlar sevebiliyor, sevmeyebiliyor. Bağ kuruyorlar ya da kurmuyorlar ...

Ben sadece işimi yapıyorum... Ne yazılıyorsa onu oynuyorum. Olumsuz tepkiler de oluyor... Profesyonel bir şey yapıyoruz. Sevmemelerine de saygı duyuyorum. Bazı yorumlar şahsa yönelik hakaret gibi oluyor. O biraz kırıcı. Bizler oyuncuyuz...

yalicapkini-5

Aynı zamanda dizinin set ortamı hakkında da yorum yapan Kahraman, şunları kaydetti:

Şevket Çoruh'un Dizisi Tetikçinin Oğlu ŞOK Detayla Geliyor Şevket Çoruh'un Dizisi Tetikçinin Oğlu ŞOK Detayla Geliyor

Çok güzel gidiyor. Hepimiz dizinin başarısından dolayı çok mutluyuz. Keyifle çalışıyoruz hepbirlikte. Çok eğlenceli bir set ortamımız var. Bence bu izleyiciye de geçiyor ve keyifle seyrediyorlar. Biz de çok mutlu oluyoruz.

Afra ve Mert ile aram çok iyi. Hepimizin arası çok iyi. Zaten böyle olmasa izleyiciye geçmez diye düşünüyorum. Hiç birimizin birbiriyle bir sıkıntısı ve problemi yok. Bizi birbirimize düşürmeyin. Her şey çok güzel gidiyor. Biz işimizi severek yapıyoruz. Çok mutluyuz.