Yalı Çapkını dizisinin Orhan isimli karakterini canlandıran Emre Altuğ, 2003'teki pozlarına taş çıkartacak kadar iyi görünüyor! 

Dizide İfakat ile yaşadığı aşk Orhan'ı gündeme taşırken, ikilinin arasındaki hikayeye dair bazı iddialar ortaya atıldı. 

yalicapkiniorhan

İddialara göre İfakat, kocası ile tanışmadan önce Orhan ile aşk yaşıyormuş. Orhan'ın ağabeyinin İfakat'ı istemesi nedeniyle Orhan sessiz kalmak zorundaymış. Ancak Orhan'ın ağabeyi ölene kadar aralarındaki ilişki de devam etmiş!

yalicapkini-2

Ayrıca İfakat'ın ailesinin durumu kabul etmediği ve kocası ölmesine rağmen konakta kalmaya devam etmek zorunda olduğu da iddialar arasında yer aldı. 

İfakat ve Orhan arasındaki çarpık ilişkinin yanı sıra karakteri canlandıran Emre Altuğ, resmen altın çağını yaşıyor! emrealtug

Batuhan Karacakaya Ex Aşkını Yalı Çapkını'na Kaptırmamak İçin Harekete Geçti! Batuhan Karacakaya Ex Aşkını Yalı Çapkını'na Kaptırmamak İçin Harekete Geçti!

2000'li yıllarda en seksi erkekler arasında gösterilen Emre Altuğ, özel bir davette sahne aldıktan sonra, 2003 yılında yaptığı bir röportaj tekrar gündem oldu. Sahnede oldukça iyi görünen Altuğ, 2003 yılında söyledikleriyle herkesi tekrar şaşırttı. 

emrealtugroportajh

2003'te Aktüel Dergisi'ne çıplak pozlar veren Emre Altuğ, 'Acıdır hiç orgazm olmadan yaşayan kadınlar var. Burada bir erkeğe düşen görev çok ciddi. Şehveti en yoğun hissettiğim yerler sahne ve yatak. Beraber olduğum kadını mutlu etmeyi severim' ifadeleri ile sevenlerini şaşırtmıştı.