Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Yalı Çapkını dizisinde Asuman rolünü canlandıran Öznur Serçeler, Ceyda Düvenci'nin programına konuk oldu.

Her cuma akşamı reyting rekoru kıran Yalı Çapkını dizisindeki rolüyle dikkat çeken Öznur Serçeler, NTV'de haftaiçi her gün izleyciyle buluşan Ceyda Düvenci'nin Bambaşka Sohbetler programında sevgilisinin kim olduğunu açıkladı.

Ünlü Oyuncunun Kardeşi Çıktı

Öznur Serçeler, 2015'ten bu yana beraber olduğu gerçek hayattaki aşkının ünlü oyuncu Seda Güven'in kardeşi Yiğit Güven olduğunu söyledi.

Yasak Elma Ata ile YılDoğ aşkını Tarihe Gömeceksiniz!  Yasak Elma Ata ile YılDoğ aşkını Tarihe Gömeceksiniz! 

Güzel oyuncu, erkek arkadaşı hakkında "Yiğit benim arkadaşımın kardeşiydi. Seda Güven'in kardeşi Yiğit. Doğal, akışta tanıştım ve biz hemen sevgili de olmadık, hemen flört de etmedik. Birkaç kez daha 8-9 ay boyunca bir yerlerde karşılaştık. Çekingen davranıyorum, çünkü aramızda bir şeyler iyi gitmezse Seda ile de ilişkimiz bozulacak diye düşünüyorum... Yiğit beni anlıyor, ablasından dolayı da işi bildiği için. Bütün zorlukları, her şeyi dürüstçe birbirimizle konuşuruz, tartışırız. Her şeyi konuşuyoruz. Ekip gibi olduk" şeklinde konuştu.

oznur-serceler