Ünlü oyuncu Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor'un başrolü üstlendiği “Yalı Çapkını” yeni bölümüyle bu akşam Star’da izleyici ile bir araya gelecek.

Yılbaşı buluşmasının ardından yalıda her şey normale dönmüşken sıra Ferit ve Seyran’ın kapak olacağı bir dergi çekimindedir. Dergi editörü ise Orhan’ı çok eskiden tanıdığı Defne’dir. Ferit'i yine beklenmedik olaylarla dolu bir gece bekliyor.

O Kız Dizisinin Sitare'si Sıcak Kafa'dan Anton ile Rol Paylaşacak! O Kız Dizisinin Sitare'si Sıcak Kafa'dan Anton ile Rol Paylaşacak!

Yalı Çapkını dizisinin yapımını OGM Pictures’ın üstlenirken, senaryosu Mehmet Barış Günger tarafından Gülseren Budayıcıoğlu'nun hikayesinden yola çıkılıp kaleme alıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Burcu Alptekin oturuyor.

Yalı Çapkını Oyuncuları Kimler?

Yalı Çapkını’nda başrollerin yanı sıra Öznur Serçeler, Şerif Sezer, Umut Gezer, Gülçin Şantırcıoğlu,  Selen Özbayrak, Emre Altuğ, Cansu Fırıncı, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Buçe Buse Kahraman, Beril Pozam, Yiğit Tuncay, Doğukan Polat, Sezin Bozacı, İrem Altuğ, Diren Polatoğulları ve Hülya Duyar gibi isimler oynuyor.