Aslı Enver'den Hamilelik Bir İnsana Bu Kadar Yakışır Dedirten Paylaşım! Aslı Enver'den Hamilelik Bir İnsana Bu Kadar Yakışır Dedirten Paylaşım!

Yalı Çapkını’nın  ilk bölümü 23 Eylül 2022 tarihinde yayınlandı ve yönetmenliğini Burcu Alptekin üstlendi. Kadroda ise birçok başarılı isim yer alıyor, Gülçin Santarcıoğlu, Diren Polatoğulları, Afra Saraçoğlu, Çetin Tekindor gibi isimler oyunculuklarıyla diziyi ön plana çıkarıyor. Beril Pozam ise dizide Suna karakterine hayat veriyor. Güzel oyuncunun adı son zamanlarda kendisi gibi oyuncu olan Erdem Kaynarca ile anılıyor.  Bu haberin gündeme düşmesiyle Beril Pozam’ın eski sevgilisi de ortaya çıktı.

Uğur Uzunel ile berabermiş

27 yaşında olan başarılı oyuncu yakın bir tarihe kadar  Masumlar Apartmanı’ndan tanınan Uğur Uzunel ile berabermiş. Uğur Uzunel ve Beril Pozam çifti 2019 yılında Afilli Aşk dizisinde beraber rol almışlardı.

Güzel oyuncu uzun bir süredir “Ada Masalı” dizisinde tanıştığı Erdem Kaynarca’yla aşk yaşadığı konuşuluyor.

Beril Pozam, Yalı Çapkını’nın bu kadar sevilmesini, ekibin çok iyi bir kadro olmasına bağlıyor. Pozam rol arkadaşlarıyla ilgili yaptığı açıklamada: Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir için “İkisine de bayılıyorum. Ben Seyfer’ciyim. Onları keyifle izliyorum” dedi.Röportaj sırasında sevgilisini bir köşede bekleyen Erdem Kaynarca, Pozam’ın gelmesiyle kokteyl alanına geçtiler.